Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet kocsival nagy...

Hogy lehet kocsival nagy gázzal indulni úgy hogy ne fulladjon le?

Figyelt kérdés
Tehát nem úgy ahogy az oktatáson tanítják hanem annál gyorsabban hogy lehet indulni?
2009. jún. 10. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
pont úgy ahogy leírtad: felpörgeted olyan 1500-as fordulatig utána szépen felengeded a kuplungot. előbb-utóbb rááll majd a lábad és nem fog lefulladni
2009. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinyomott kuplungnál 1-esbe rakva a váltót.A kuplungot "FINOMAN" kell felengedni,kicsit megtartva annál a pontnál ahol már indul az autó.Ez a legfontosabb dolog az autó mozgatásához.Nem szabad hirtelen felengedni ezt a pedált!
2009. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Mire jó neked igy indulni? Csak sok üzemanyagot fogysztasz, büdösited a környéket és idegesited a zajjal az ottlakókat.
2009. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"Hogy lehet kocsival nagy gázzal indulni úgy hogy ne fulladjon le" Nem értem mi a kérdés. Ha nagy gázzal indulsz akkor pont hogy nem fullad le...
2009. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsan akar elindulni, pl. lámpánál...
2009. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most látom, 27%-on vagyok, pártkérdésekhez nem szabad hozzászólnom :-)
2009. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!