Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fél millió allat Renault...

Fél millió allat Renault thalia 1.4?

Figyelt kérdés
Lätam ilyet egy pärat 400EHUF+ ért megéri? Nem szeretem a francia autokat és ez lenne az elsö sajätom..., de öreg Bmwre nem fäj a fogam mert van csalädban és ällandoan baj van vele /tulaj kiméli/swift et meg veszélyesnek tartom a Renault meg jó a törés teszten ezért gondoltam rä....
2012. márc. 12. 19:29
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Mi köze a fél millió állatnak a Renault-hoz?
2012. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 pagan ***** válasza:
a-be eljutni tökéletes,de ha egyéb elvárásaid is vannak akkor felejtsd el
2012. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem nem kell sok dolognak meg felejen anyi hogy nagy csomag tér kis fogyasztäs és viszonylag megbizható legyen és ne egy 4 kerekü koporso...
2012. márc. 12. 20:01
 4/8 pagan ***** válasza:
akkor csapj a lovak közé,van nekünk is egy a családban,van hátránya bőven de használható lényegében
2012. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, biztosan van 100 ezerért is, de az olyan is. Nézd meg mennyi az átlag ára (szerintem azért inkább olyan 800-900e felett kezdődnek igaz nem néztem meg) és az átlagártól nagyon ne menj lejjebb, mert meg fogod szívni! Ezt komolyan mondom. Ami gyanúsan olcsó, azzal általában van valami bibi (lopott, összegányolt bontószökevény, van valami rejtett hibája, stb...). Kivétel persze ha ismerőstől veszed, de ha nem ismered az eladót, akkor kerüld a gyanús dolgokat.


Vagy szánj rá többet, vagy keress más típust! Amúgy a Thalia nem rossz autó, azon tanultam vezetni :)

2012. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van annyiért, de nem szabad megvenni! Mindig jobban megéri 2-3 százzal többet áldozni az adott típusra, mint amennyiért a legolcsóbbakat adják. Tapasztalat:)
2012. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A célnak megfelel de sokat ne várj tőle.

Én a helyedben inkább gyűjtögetnék és vennék egy normális autót. Pl: klímás G astra(kombiban)!


[link]


[link]

2012. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a keretem ennyi... ezen nem nagyon tudok vältoztatni... szóval tipus vältäs... ebben az ärkategoriäban mit érdemes?
2012. márc. 13. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!