Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Laguna III vélemények?

Renault Laguna III vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyesmire gondoltam. Messze olcsóbb, mint az olajevő Passatok, a népítéleten pedig csakis jókat írnak róluk ellentétben a többi márkával. Ezeknél nem jelentkeznek a régi Lagunában Meganeban megszokott belső kopások sem.


2012. márc. 8. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

Persze, hogy olcsóbb hiszen nem kell a kutyának se!

Felejtsd el...

2012. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, mert az emberek sznobok, és a 20 évvel ezelőtti dolgok alapján ítélnek. Olvasd csak el viszont a népítéleteit ennek a típusnak, aztán mondjuk a 2008 után gyártott Audi A4-ét.
2012. márc. 9. 12:12
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Népitélet ide népitélet oda, ez a Renault iszonyatosan rondára sikerült...


Nekem mindenesetre nem ér meg egy ft-ot sem!

Másodsorban mielőtt azt gondolnád, hogy csak a francia autók rossz hírére alapozok, többször vezettem már francia autót, köszönöm szépen elég volt.

2012. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyetlen pozitívuma, a közös nyomócsöves dízelmotorja...

Bár akkor inkább egy cdtdi vectra, vagy astra!

2012. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Igen, mert az emberek sznobok, és a 20 évvel ezelőtti dolgok alapján ítélnek. Olvasd csak el viszont a népítéleteit ennek a típusnak, aztán mondjuk a 2008 után gyártott Audi A4-ét."


Ha már a népítéleteknél és a francia autóknál tartunk akkor nézd meg a citroen c4-est...

Minden szempontból a leggyengébbnek értékelték az összes! autó közül! Vagyis a piacon kapható legsz.rabb autóról beszélünk!!

2012. márc. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Pj0tr ***** válasza:

Én egy 14 éves Renault-val robogok, de szeretem kívül belül.

A legtöbb kocsi annyira van jó állapotban amennyire a gazdija törődik vele. Ha le se sz@rod csak nyomod mint süket a csengőt és csupán tankolsz bele, akkor minden széthullik...

2012. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, de nem mindegy, hogy mennyre nyikorog menet közben a beltér, mennyire kopogósak a műanyagok, mennyire kényelmetlen az ülés, mennyire instabil a futómű, mennyire akadozik a váltó és végül mennyire könnyű eladni!
2012. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De itt nem Citroen C4-től van szó, hanem a Laguna III-ról!


Ezt kb. így mondtad, hogy "tök mindegy, mit mondanak a népítéleten, ez az autó akkor is szar...de nézd csak meg a Citroenről milyen rosszakat írnak" Kicsit ellentmondásos.

2012. márc. 9. 14:44
 9/13 A kérdező kommentje:
Az hogy szerinted csúnya, az eléggé egyéni vélemény. Szerintem egyáltalán nem az.
2012. márc. 9. 14:47
 10/13 kazsemestor ***** válasza:

Nekem 2-es lagesz van,nagyon szeretem annak ellenére,hogy vannak hibái.Munkatársamnak 3as lagesz van,2.0 DCI,2009-es.

Eddig semmi baja nem volt,pedig 120ezer km-et rakott bele új kora óta.Nekem a formavilága is tetszik,bár az orrától ódzkodtam picit,de miután az összes új Renault ezt a stílust kapta,megbarátkoztam vele.Belül csodaszép,ülések tartanak,mondjuk azért a 2-es laguna még mindig szebb szerintem.De 80%,hogy ez lesz az utódja az enyémnek is! ;)

2012. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!