Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyatszhat egy fiat...

Dönci22 kérdése:

Mennyit fogyatszhat egy fiat tipo 1.6 i. e ha most gyúrüztetem újra és cseréltem hengerfejet?

Figyelt kérdés
és megérte megvenni jók a fiatok?

2012. márc. 13. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

6-7 literrel eljár.


A Tipok szeretnek rozsdásodni, az elektronikájuk pedig hajlamosak meghülyülni. Ha kifogsz egy jót, akkor a legjobb kocsi :)

2012. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha meg bejaratos az elso 50km-en akar 20 literes atlagfogyasztas is kijohet aztan elkezd szepen vissza allni a normalis mertekre.
2012. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az olasz és a francia kocsik katasztrofálisan szareok 1,2 es motor felett.


A franciáknak főként az elektromos meg futómű nyavajáik vannak, az olaszoknak meg főként motor, azonkívül meg minden más lehetséges.



Én csak japán vagy svéd autót ajánlok, mivel az amerikai kocsit itt nem tudod fenntartani se súlyba, se fogyasztásba.

2012. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A C30-at leszámítva a Svéd benzineseknek is van bendőjük.


Egy Chrysler Neon 1.6ot vagy Stratus 2.0-t pedig nem neveznék fenntarthatatlannak :)


AZ olasz/francia meg kifejezetten leszólt kategória itt a gyiken...

2012. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Barnus92 válasza:
Azért már elnézést de sem az olasz sem a francia autókat nem kellene általánosítani. Első autóm egy 1.9 TD Fiat Tipo volt,havernak 1.6ie van,romhalmaz egy autók,anno újkorukban lehet jók voltak,szerintem a legmegbízhatatlanabb konstrukció ami létezik...jelenlegi autóm meg egy Pug 206,hátsó futómű hibán kívül semmi gond nem volt vele pedig most van benne 260e km.Tiot soha senki ne vegyen ha jót akar magának kivéve ha tiptop állapotú,de talán még akkorse ...
2013. nov. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kesechamakh9293 válasza:
Nekem 1.6 i.e temprám van most lett 300ezer ft bol teljesen felújítva,kb 5000km van a motorba az 1.9tdi golf 3 ast aláztam fele pedig a tempra elég nagy testű 6.9 es fogyasztása van városba se megy 8 fölé.Sztem jók a tipo tempra kocsik :D
2015. dec. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!