Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha szeretném átalakítani a...

Ha szeretném átalakítani a robogómat, ahhoz kell műbizonylat vagy engedély? (Malaguti Centro)

Figyelt kérdés

Valójában csak a külső idomokra gondoltam, mert nekem túl gizda.


Így néz ki most:


[link]


Ez nem az enyém de az is ugyanilyen.


2012. márc. 18. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem derül ki egész pontosan mit tervezel, de nagyon úgy tűnik, hogy irreálisan magas költségekkel járna átalakítani az idomokat.

Talán jobban járnál ha eladnád ezt plusz hozzádobnád azt az összeget amit az átalakítására szántál és vennél egy olyan robit ami megfelel az igényeidnek.

2012. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A plusz idomokat melyet az eredetire szerelnék rá én magam készíteném, költeni csak az alapozóra meg a festékre kellene.

Azt szeretném hogy külsőre hasonlítson a yamaha aerox-ra mert az tetszik nekem, csak pénzem nincs rá.

2012. márc. 18. 10:10
 3/3 anonim válasza:

Kérdező, valóban, te egy nagyon kreatív és realista ember vagy. Biztos, hogy egy ilyen motort tudsz belőle varázsolni: [link]

Istenem...-.-"

2012. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!