Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » JAWA MUSTANGOSOK FIGYELEM!...

JAWA MUSTANGOSOK FIGYELEM! Segítséget kérnék! Mit hogy kell?

Figyelt kérdés

Nagyfater garázsában találtunk egy négylovas Jawa mustangot ,be szeretném indítani . Berugásnál rugó jó de nem indul.

Tippek ? Szájbarágósan ha kérhetem :)



2012. márc. 18. 20:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Fűjd fel a gumikat.

2. Tegyél bele benzint

3. Tisztítsd ki a karburátort

4. Nézd meg van-e szikra

5. Gyertyát is pucold meg

6. Keresd meg a szivatót

7. Használd

8. Tedd üresbe

9. Na most rugdosd

2012. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Na így gondoltam köszi :DD

Várom még az üziket !

2012. márc. 18. 20:25
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
merrefelé laksz?
2012. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Debrecen , te ? :)
2012. márc. 18. 20:58
 5/22 anonim ***** válasza:
30%

Semmi bütykölős tapasztalattal semmi értelme nekiállni egy Mustang-nak, még akkor sem, ha csak egynyári, csapatós motor lenne..

Újkorában is xar volt -> ezért abszolút nem voltak elterjedtek -> kevesen tudnak neked így látatlanban segíteni - alkatrészt nehezen találsz hozzá - és jó eséllyel akkor is állandóan lesz valami nyűgje, ha megcsinálod..

Javaslom, add el alkatrésznek/ként.. Az eladási árat toldd meg egy kevéssel, és vegyél egy Simsont (S51 a legelterjettebb). Ez teljesen az ellentéte az általam felsorolt Mustang-jellemzőknek, egy Simsonnal kapcsolatban már jó eséllyel orvosolni tudjuk a problémáidat látatlanban is.


Persze drukkolok; leleményességgel, kitartással minden megoldható!

2012. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!


Neked volt?Én nem értettem hozzá vettem egy teljesen gyárit és használom kb minden nap igaz karban kell tartani de meghálálja az is igaz hogy sűrűbben mint egy simsont volt simsonom is és nemrég adtam el mert nem jött be.Én bármiben tudok neki segíteni.És hogy alkatrészt nem lehet kapni?:D Itthon nem is de cseheknél mindent de mindent körülbelül újjá lehet építeni belőle postán kihozzák és megvan oldva.A fontosabb cuccok itthon is megtalálhatóak.

2012. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Most nem összeveszni akartam:) csak szerintem ha karban van tartva akkor egy jó motor de lehet hogy én olyat fogtam ki ami hibátlan:)
2012. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Szia! Valóban elterjettebb a simson, de egy jawa mustang mégis csak jawa mustang! Épp ezért jó mert ritka! Ami az alkatrész ellátást illeti! Igen is van hozzá minden(szinte) új, használt! szét kell nézni a neten! Számtalan oldalt tudok ahol van ! Nos! HA még sosem csináltál ilyet akkor nem könnyű! De először is! Az kevés, hogy a rúgó visszahúzza a berúgót, azt kell megnézned, hogy a dugatyút is megforgatja-e!(hallod hogy pöfékel) Ha ez oké, akkor ha nagyon régen áll egy tank takarítás, karburátor takarítás, fúvókák átfújkálása stb.! Amikor megvan az üzemanyag ellátás takarítása, akkor keversz bele 1:30-as üzemanyagot. Megnézed a szikrát, úgy hogy kiveszed a gyertyát, majd agyujtókábelt rátéve a testhez érinted a gyertya menetes részét, és meg rúgod a berúgó karral! Ha ad szikrát, akkor jó vagy! Egy új gyertya nem árt neki! Ha jó a szikra, visszateszed, kinyitod a benzin csapot, a karbin lévő kis gombocskát lenyomod, és addig nyomgodd(érzéssel) amíg a kis fedélke alatt nem gyöngyözik a benzin! Ha van hideg indító spréd, befújsz a karbi szívónyílásába, ezzel jobban indul! ezután jöhet a rúgdosás! Ha beindult, az a lényeg a váltónál a blokkba legyen hajtóműolaj! És jöhet a próbakör! A kuplungot ellenőrizd kiemel-e nem e szorult meg az idők alatt! Ha minden ok nem fullad le stb., mehetsz is. 1-es fent, a többi lent! Remélem segítettem! Nekem is volt mustangom, és újítottam is fel többet! Ha karban tartod nem hagy cserben!
2012. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves Jawam !

Milyen gyertyát ajánlasz a mustangba ? Itthon denso Q16PRU-U van , (szerintem ez autó gyertya , ugye ?)

2012. márc. 20. 14:02
 10/22 A kérdező kommentje:
Na most kipucoltam a gyertyát (amit a szerelődobozában találtam a motornak ,Pal márkájú :) Egyszer elindult a moci és kb 4 másodpercig üresben járt aztán leállt , tehát valszeg a berugó elektromos bizgeréje jó , csak a gyertya nem.Van kompresszió !!! Tippek ?
2012. márc. 20. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!