Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Maczi autósiskoláról?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen náluk tanultam.

Minden szempontból az egyik legkorrektebb és legjobb autósiskola. A Maczinál voltam gyakorlaton is, nagyon jó oktató, pontosan olyan amilyennek egy oktatónak lennie kell. A nissanos oktatóról is (sajnos a nevét nem tudom) jókat hallottam. Mivel a Maczihoz sokan akarnak menni, kicsit talán többet kell várni hogy hozzá kerülj, de megéri. Árban is nagyon jók, szinte az egyik legolcsóbb autósiskola, ugyanis náluk a 60 perc vezetés ténleg 60 perc és nem 30 meg 40, illetve nincsenek rejtett költségek.


Úgy mentem oda hogy soha nem vezettem előtte, mégis minden meglett elsőre lefizetés nélkül. Az órák nagyon jó hangulatban teltek, mindig alig vártam már hogy vezethessek. Az elsősegélyt is náluk csináltam, arról is csak jót tudok mondani.


Itt már írtam róla bővebben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__188..


Ha hozzájuk mész nem bánod meg, annyi a hátrány hogy kicsit lassabban tudsz haladni mint máshol, de én azt mondom jogsit csak egyszer kell megtanulni, akkor viszont jól. Megéri rászánni kicsit több időt (kb plusz 2-3-4 hét más iskolához képest).


A lefizetés náluk szóba sem jön, mégis sokan átmennek elsőre. A Maczi mindent megtesz hog 30 óra elég legyen, a többi már valóban csak rajtad fog múlni.

2012. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!