Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanátok olyan helyeket...

Mondanátok olyan helyeket ahol jól lehet motorozni?

Figyelt kérdés
Hosszú belátható de azért változó helyek kéne.Ezt jól leírtam C: Aki mond egy jó helyet arról csinálni fogok egy videót is :D nem sebesség döntés a cél,csak az hogy mennyek.

2012. márc. 19. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az ország melyik részén?
2012. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mecsek.
2012. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bárhol.De azért közel Kecskeméthez.... c:

valami kis aszfalt út kéne C:

2012. márc. 19. 22:21
 4/12 anonim ***** válasza:
mátra
2012. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
xD
2012. márc. 19. 22:54
 6/12 anonim ***** válasza:

"Hosszú belátható de azért változó helyek" Ezt tényleg jól leírtad... :D


Jó messze vagyok Kecskeméttől, felénk van pár jó hosszú egyenes néha megtörve egy-egy belátható kanyarral (85-ös, 86-os utak).

De valahogy a cseszneki szerpentin szimpatikusabb. Csak gyenge hozzá a motorom. A blokk is meg a fék is.


'72.08 Pannonia T5H... :D

2012. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

85,86 azok azért elégé távol állnak kis szeretet hazámtól C:

Pannonia T5H ? C:C: vigyáz föl ne robbanjon alattad XD mert amikor eléri a 30km/h... C: Jó van csak vicc :D

Majd hamarosan feltöltök egy vidit arról hogy mit tud az én biciklim C: Egy tuti...ha kilyukad a kerék akkor egy darabig nem motorozok...C: közel negyven Dezsőbe kerülne egy új ):

2012. márc. 19. 23:18
 8/12 anonim ***** válasza:

Olyan nagyon változatos hely nem nagyon van erre szerintem.


Dunaföldvár felé a legjobban belátható az út, Tiszakécske felé talán a legváltozatosabb, a 44-es nem túl érdekes meg elég forgalmas is néha, az 5-ös inkább Dél felé jobb, az 54-es tűrhető, a Cegléd felé vezetőt nem igazán ismerem. Talán érdemes lenne Ágasegyháza vagy Orgovány felé elnézni.


Például egy ilyen kört:

[link]


A közelebbiekről ennyit tudok mondani, messzebb meg nem tudom mennyire akarsz menni.

2012. márc. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"ha kilyukad a kerék akkor egy darabig nem motorozok" - ez rajtad kívül senkit nem érdekel. Legfeljebb a családodat, de még az sem biztos. Viszont remélhetőleg nem fogsz mást is megölni a saját felelőtlenséged miatt.
2012. márc. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

""ha kilyukad a kerék akkor egy darabig nem motorozok" - ez rajtad kívül senkit nem érdekel. Legfeljebb a családodat, de még az sem biztos."

"Legfeljebb a családodat, de még az sem biztos"

Ha megtudná az anyám akkor örülne hogy nem kéne hetente 4 ezret adni.

"Viszont remélhetőleg nem fogsz mást is megölni a saját felelőtlenséged miatt."

Én nem vagyok olyan mint a motoros videón.

2012. márc. 20. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!