Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Idős szomszédtol Jó áron...

Idős szomszédtol Jó áron hozzá tudnék jutni egy 1992-es 1.3-as suzuki swifthez valos 146-ezret futot külsőre és belsőre is egyben van pedig nem ált garázsba ezek menyire szoktak rozsdásodni? (mert ugye 20 éves)

Figyelt kérdés
jelenleg nemláccik rozsda motorikusan is jó a tervem vele kb 3-4 évet használnám föként napi 40km-er városba néha 4-500 kilométeres utakra is szerintetek biná?
2012. márc. 20. 22:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%

Lehet hogy nem nagyon rozsdásodnak a stiftek, de szerintem gondold meg, ne vedd meg amíg nincs rendes autóra pénzed. A saját (és utasaid) biztonsága érdekében! Mert a stift egy guruló koporsó! Ne akarj szervdonor lenni! Ha kevés a lóvéd, inkább gyűjts még hozzá, és vegyél igazi AUTÓT ami megvéd! A közlekedés veszélyes üzem! Jobban jársz. Addig ott a BKV, MÁV...stb.

Üdv: Mentős

2012. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
44%

Akárhányszor Swiftbe kell ülnöm (nem saját) mindig halálfélelmem van.


A saját autóm sem drága, szóval nem a sznobéria beszél belőlem. Biztos nem vennék Swiftet, annál drágább az életem.

2012. márc. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan vedd meg, ez nem fog cserbenhagyni sehol. Jókat mulatok a "guruló koporsó" típusú válaszokon. Elfelejtette odaírni BÉJEMWÉT vegyél minden más sz.r. Amire kitalálták egyszóval eljutni A bol B be olcsón megbízhatóan arra tökéletes.Jó a kasztnija nem egy tank de melyik kisautóé az? Minden töréstesztnek megfelelt ami a forgalomba helyezéshez szükséges.
2012. márc. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%

Addig mulass, amíg te vagy az egész családod oda nem veszik a stiftedben.


Mellesleg ha vetted volna a fáradtságot, hogy elolvasd a kommentem, írtam, hogy a saját autóm sem került sokba, konkrétan 1 millió alatti piaci értékű autóról van szó, ami nem német.


Isten óvjon a "csak BMW-t minden más szar" típusú emberektől, ettől azonban a stift még ugyanúgy guruló koporsó marad, akár mulatsz, akár nem.


A-ból B-be tényleg elvisz, tényleg megbízható - legalábbis motorikusan - és tényleg olcsón fenntartható, de van jóval biztonságosabb kisautó is. Ha az ember tudja, hogy nem fog csattani vele, szuper választás, de akkor már a lottó számokat is tudhatná, és akkor meg nem kell stiftet venni.

2012. márc. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

"Ha az ember tudja, hogy nem fog csattani vele, szuper választás, de akkor már a lottó számokat is tudhatná, és akkor meg nem kell stiftet venni."


Ilyen alapon vonatra se üljél, mert mostanában azokat is össze szokták szalasztani!

2012. márc. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Melyik autóból szállsz ki élve 100% egy baleset után?

egyikből sem tudhatod

járj gyalog, de még úgysem vagy biztonságban...

az hogy biztos halál nagyon túlzó állítani, elméleted szerint a futó millió stifteseknek rég ki kellet volna halni, de valamiért mégsem....

nem akarok vitatkozni de nevetségesnek tartom ezt a stiffet ne mert meghalsz dumát.

2012. márc. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
43%

Semelyik autóban nem 100% a az esélyed a túlélésre egy balesetkor, és ezt sem én, sem más nem állította egy szóval sem. Csakhogy a körülmények nagyon nem mindegy, hogy milyenek. Azért józan paraszti ésszel az ember azt gondolná, hogy ha városban, normális közlekedés mellett, mondjuk figyelmetlenségből 30-40-nél van egy csatt, sőt, teszem azt nem teljesen frontális az ütközés, akkor jó eséllyel megússza az ember. Na igen, érdekes módon a Swiftben halt már így meg nem egy család...erről ennyit.


Nem is vitatkozom tovább, ezek tények.


Nyilván egy 2 tonnás cirkálóban az ember jóval nagyobb eséllyel él túl egy kis sebességnél bekövetkező balesetet, ettől függetlenül azonban, ha már kisautó, sokkal inkább egy Peugeot, Opel, Honda, Alfa, VW, vagy akár vmelyik BMW/Mercedes/Audi ha van rá pénz...mert a Swift igenis egy guruló koporsó, és aki mást mond, az hazudik...Hazudni meg úgyis mindenki azt hazudik, amit akar. Hajrá.


Téma részemről off.

2012. márc. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

" 30-40-nél van egy csatt, sőt, teszem azt nem teljesen frontális az ütközés, akkor jó eséllyel megússza az ember."


saját példa:

országút 80km\h kiugrik egy őzike satufék puff.

hazajöttem a kocsival első lökös két lámpa + motorháztető

bánta..de nekem hajam szála sem görbült.

szóval igencsak erős túlzás a meghalsz duma.

téma off.

2012. márc. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy. Nézd el nekem, ha én nem a te példádon okulok, hanem azokén, akik viszont otthagyták a fogukak a papírstiftjükben.


Felőlem úgy szórakozol az életeddel, ahogy akarsz, hol érdekel az engem. Aki akarja, úgyis megfogadja a jótanácsot, aki meg nem, hát hajrá!

2012. márc. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

mennyiért adja ?

mert ha nem kér érte túl sokat,én megveszem magamnak,

2012. márc. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!