Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vesznek az emberek suzukit?

Miért vesznek az emberek suzukit?

Figyelt kérdés
2,5 milkából használt és jobb kocsikat lehet vennni!
2012. márc. 21. 19:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van, én se értem miért vettünk suzuki ignist az Opel Astra G helyett, ugyanazon az áron lettek volna vadonat újan.
2012. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
35%
Mert a régi Suzukik jók voltak és megérték az árukat, így az emberek azt hiszik, hogy az újakat is érdemes megvenni, közben pedig nem is.
2012. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 pagan ***** válasza:
mert az a trendiii:DD,ezen én is gondolkodtam,abból már egész csinos használtautót lehetne venni
2012. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jó most nem azt mondom h nem új suzukit kell vanni hanem új astrát hanem pl.: vehetnének egy 2-3 éves jobb kategóriás kocsit
2012. márc. 21. 19:09
 5/20 anonim ***** válasza:
Mert a Suzuki a mi autónk! :D
2012. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Miért vennének az emberek új autókat ha lehetne használtat is kérdésre csak annyit tudok mondani: ha nem lenne meg az új-autó fíling akkor a használtautópiac sem létezne, mert senki nem venne autót. Ahhoz hogy te megvehess egy használtautót ahhoz azt egyszer valakinek meg kell vennie újjonan. Szóval ha te úgy gondolod hogy 2,5 millióból Swiftet venni hülyeség, mert ebből lehet venni 2-3 éves Astrát akkor csak örülj neki hogy az emberek vesznek új autókat, Swiftet vagy Astrát, tök mindegy, hiszen te majd 2-3 év múlva megveheted fele áron. A 4 milliós Astrát majd 2,5 millióért, a 2,5 milliós Swiftet meg majd 1,5 millióért.
2012. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem nem Suzukim van, de nem értem, mi baja van néhány embernek a SUZUKISSAL?

Mindenki azt vesz, amit akar, amelyikről úgy gondolja, hogy az lesz neki jó.

Új Suzukira, új garancia van, később is kevés pénzből fenntartható.

Opelünkben régebben 4 évesen jóval 100000Ft. felett cserélték a komplett gyújtóegységet, és mint kiderült nem is volt a baj, de sose ismerték el...

2012. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi 2005-ben vettünk egy narancssárga GS (fullextrás) Swift-et.Nagyon megvagyunk vele elégedve, szerethető, hűséges, megbízható autó, amire nekünk kell pontosan elég.Mi még akkor vásároltuk,amikor nem volt tömegautó. Akkor jött be nem egészen 1-2 hónapja, még Szlovákiában is "megcsodálták", nem volt akkor egy hetes az autó. Komolyabb baja még egyszer sem volt(kopp-kopp),izzó-olaj-folyadék-gumi,kopó alkatrészek voltak cserélve. Amúgy azért vesz mindenki Suzukit, mert megbízható, egyszerű és olcsó autó. Egy kisebb családnak minden igényét kielégíti.
2012. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy használtan sokkal jobb autókat lehet venni, de a használt már használt, és itthon ha tehetném soha az életben nem vennék használt autót(ez az egyik ok). A Suzuki ár/érték arányban(anno) verhetetlen volt, olcsón megkaptad, jól működött, szervizelése sem volt horror. Ezeket elmondhatjuk más márkákról is, de ennyiért azokat nem kaptad meg. Összességében véve, használati szempontból az egyik legjobb választásnak számított. Itt jön képbe a design, a márka stb., de ez már szubjektív szempont, így ezt megértened nem is kell. Tekinthetjük egyfajta "extrának" is ezt, de ebben az esetben szintén a szubjektív igények jönnek képbe. Végül, de nem utolsó sorban, kedvező hitellel megvehetted, és relatíve könnyen jutottál új autóhoz.
2012. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Opelünkben régebben 4 évesen jóval 100000Ft. felett cserélték a komplett gyújtóegységet, és mint kiderült nem is volt a baj, de sose ismerték el..."


Rossz helyre vitted. Mi 25.000-ből kihoztuk munkadíjjal együtt bontott alkatrészből. :D Kuplungcserét detto.

2012. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!