Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen drága fenntartani egy...

Milyen drága fenntartani egy Simsont?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható? Milyen olcsó az alkatrész? Mennyit eszik?


Tanulómotornak milyen?


17F


2012. márc. 22. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv!

Most viccelsz?Évi biztosítás rá kb 2500,5000ft között van,attól függ hol kötöd.Nézd meg neten hol,és mennyiért lehet kötni biztosítást.Amúgy tanuló motornak megfelelő csak lehet hogy fél év alatt kinövöd,mert azért 50cc,és 3-4 sebesség nem annyira erős.Alkatrészeket lehet hozzá kapni,nem olyan drága,MOTOROS boltban poton pénzért kapsz hozzá cuccokat.3-4 literrel eljársz 100km-rt. Remélem segítettem! ÜDV

2012. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én, ha finoman 40-et megyek vele, akkor 1,5 literrel eljárok vele, ha húzom, akkor 2,5.
2012. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hogy tanuló motornak jó, de a motorok királya. Erős, megbízható, gyors ahhoz képest hogy 2ütemű és 50-es. Átlag 2 L fogyasztás. Ha jól meg van csinálva akkor csak tankolni kell bele. Sok az alkatrész hozzá, de inkább gyári használt, mint kínai új. Nincs tőle jobb motor. Mondtam már, hogy van gyorsabb, van erősebb, de olyan amelyik minden motoros életében ott volt/van olyan nincs.
2012. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pucuka69 ***** válasza:
A kérdés úgy helyes: mennyire olcsó fenntartani egy simsont. Ha normális állapotút veszel, és úgymond renendeltetés szerűen használod,akkor gyakorlatilag az évi 2-3e ft. kötelezőn és a beletankolt benzinen+olajon kívül másra nemigen kell költen. Az enyémbe már benne van 30ezer km,kb 2.5év alatt. Most kezdek gondolkodni a generálon. De még így csörögve is elmegy legalább egy 10est. Persze gyertyát,karbit tisztogatom 2e km-enként. És a gyújtást,féket is ellenőrzöm. De ez csak a kötelező karbantartás. :) kb. 2 litert eszik 100on. Alkatrész ellátás jó. És jóval olcsóbb mind a robeszekhez. Persze a simsonhoz is van spéci cucc horror áron,de a (mint mondtam) rendeltetésszerű használat mellett, az átlag cuccal is elmegy sokáig. Pl. van aki csak a vitonos szimeringre esküszik, én a 150ft-os simával járok már 2éve. És ez csak egy a sok közül.
2012. márc. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!