Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi időnként kell centírozn...

Mennyi időnként kell centírozni a kereket?

Figyelt kérdés
Külön van téli-nyári gumi. Keveset használom.
2012. márc. 22. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Centírozni sose kell.


CerntRírozni akkor szokták, ha leesik a súly, menet közben rázni kezd (de ilyenkor lehet, hogy csak sáros belül a felni és egy drótkefézés is segíthet), ha javítani kell a gumit, vagy ha csrélik a gumit vagy a felnit.


Ha nincs gond velük, akkor nem kell...

2012. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Akkor engem nagyon behülyítettek... :( Amúgy már négy éve nem volt centírozva, tavaly nyáron még nem rázott... Érdemes vagy hagyjam?
2012. márc. 22. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha 4 éve nem volt,érdemes elvinni. Én most voltam,és két kerékre kellett plusz 10 és plusz 15 grammot ütni. Nem igaz hogy sosem kell,lehet rendellenes kopás,apróbb padkázás ami elrontja a futást.


Igazából évente kéne,de két évente illik elvinni. Ha ez a kérdés felmerült benned,inkább pörgettesd meg őket. Nem nagy összeg.

2012. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem évente, meg 2 évente kell! Ezt csakis km-ben lehet mérni! 20-30 ezer Km után tuti érdemes viszont.
2012. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, hát időközben valamennyit elfordulhat a gumi is a felnin, szóval két gumicsere közt is érdemes beállíttatni. Nem egy nagy összeg, néhány ezer forint.
2012. márc. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, holnap elviszem :)
2012. márc. 23. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!