Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit szánjak Simsonra...

Mennyit szánjak Simsonra teljesen kezdő motorosként?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100 ezret legalább. Még annyiért is nehéz kifogni igazán jó darabokat.
2012. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ akarsz ill. tudsz-e szerelni...


Ha akarsz és tudsz akkor vegyél Szimót, teljesen mindegy milyen állapotút (hehe 25 éve nem gyártják, max szépen felújított lehet) veszel, ha HASZNÁLOD IS akkor ígyis úgyis folyamatos szerelést igényel majd.


ha nem tudsz / nem akarsz szerelni akkor meg min. 200.000 és a Simsont felejtsd el.

2012. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy max szépen felújított lehet? Van egy csomó szép gyári állapotú Simson a piacon, melyek valóban gyáriak. Ha egy ilyen befog az ember használni, a világon semmi problémája nem lesz vele.
2012. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legfiatalabb szimó laza 25 éves (ugyanis azóta nem gyártják őket).


Ve vetíts nekem, hogy te egy 25 éves motorból találsz olyan patent állapotút, mint ami most gördült ki a gyárból. Még ha 25 éve egy km-t nem használták, hanem a sufniban áll akkor is kiöregedett benne az összes gumi alkatrész, illetve megette a rozsda.


Arra meg igen karcsú az esély, hogy valaki vett egy simot a 80-as évek végén és azóta a szobában tárolja, olajozza, babusgatja, most pedig eladná...

2012. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na ez történik akkor, ha olyan ember dumál, aki marhára nem ért a témához. Hidd el, hogy értek a Simsonokhoz, volt nekem is pár, és vettem nem is egyszer olyat, ami teljesen új, eredeti állapotú volt, nevetségesen kevés km-rel. El sem mondom, hogy mennyi, mert úgysem hiszed el. Azt sem mondom, hogy mennyiért adtam el, mert azt sem hinnéd el. Nem hozzáértővel kár vitatkozni. Dumálj olyan témákban, amihez van valamiféle ismeretanyagod.
2012. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, mert a Simson az egy olyan fain márka, amiben még a gumitömítés sem öregszik, rá máshogy hat az idő meg a fizika.


Értem, nincs több kérdésem.

2012. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted az már nem gyári állapotú, amin a 2 főtengelyszimering már cserélve volt. Köszönjük emese.
2012. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pucuka69 ***** válasza:
Én ugyan nem kezdő motoros vagyok, és a simót sem azért vettem,mert felvet a lóvé,hanem mert olcsó, meg a fentartása is olcsó. 35 ezer volt az ára két éve, rá költöttem kb. 10et és télen nyáron járok vele. Kb. 25000 km-t beleraktam. Úgyhogy az a vélenyem,hogy 50e-nél többet nem érdemes rááldozni a vételre. Persze lehet 100 + 200ezerért is találni (20ért is van olyan ami működik) szép,és precízen felújítottat,de azt inkább csak simson fanoknak. Attól függ hogy vagy eleresztve pénzzel. Ha nem értesz hozzá,akkor hozzáértővel vásárolj,mert egy kinézetre pöpepecnek tűnő gép is lehet vacak,jó sok pénzért. De olcsón is kilehet fogni olyant,amihez nem kell hozzányúlni jó sokáig. Sok sikert!
2012. márc. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!