Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik autós iskola a legjobb...

Melyik autós iskola a legjobb Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Le szeretném tenni az A1-es jogsit. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek melyik iskolába menyjek? Partnerhez köszi nem, mopeddel már ott megjártam. (-10fokban fűtetlen faházban tanultunk elsősegyélt, azaz inkább csak oktató horrortörténeteit hallgattuk, oktató qrva anyázik, ilyesmit... De a kerssz jó volt.) Gondolkoztam még educaron, mad max-en és az astrán. Ki mit tud ezekről? Előre is köszi a segítséget! Sziasztok! 15f (Jövő hónaptól mennék)
2009. szept. 24. 15:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Boccs, találtam benne pár hibát, siettem... :/
2009. szept. 24. 15:19
 2/4 anonim ***** válasza:
educar:) én ott tettem motorra, kocsira:) én ezt választottam, ezt ájánlották a legtöbben és nem véletlenül
2009. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nállam is szerintem az lessz a befutó, sok jót hallottam rólla meg nincs is messze. Csak az a bajom, hogy ha jól tudom ott 100-as aerox-al oktatnak, amit meg rühellek. Kicsi, nem fér el a lábam az idomtól meg kanyarban se, meg amúgy is jobb szeretem a váltós motorokat, ügyesebben tudok velük közlekedni... :(
2009. szept. 24. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Educar, de a Bátor nevű autósiskola se rossz, csak nem tudom, hogy nekik van - e kresztermük nyíregyen, annyi biztos, hogy ők is nyiregyen oktatnak, én náluk csináltam meg nem régen a B kategóriát és teljesen korrektek, mindent elintéznek helyetted és mindenki nagyon jó fej. Az oktatók nem mondják meg soha, hogy neked hány plusz órát kell venned, csak javaslatot tesznek, amiről saját belátásod szerint kell döntened, de ha nem veszel akkor sem lesz semmi hátrányod, így ha meg tudod oldani akkor Bátor, de az Educar sem rossz, mert régen társulva voltak és gondolom akkor az Educar is teljesen korrekt...
2009. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!