Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb autós iskola...

Melyik a legjobb autós iskola Budapesten?

Figyelt kérdés
Te melyiknél tanultál? vélemények, tapasztalatok?
2010. jan. 9. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mind egyforma. Az oktatótól függ minden... Szűkítsd le a kört mik jöhetnek Neked szóba (mik vannak a közeledbe), úgy hátha tud valaki oktatót / iskolát ajánlani!
2010. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kispesten lakom
2010. jan. 9. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverom Kispesten a "Hera" autós iskolába járt. A tulaj volt az oktató Hera László. Ő azt mondta hogy nagyon rendes, türelmes ember. Jól megtanította mindenre :)
2010. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok köszi
2010. jan. 9. 16:51
 5/5 szar oktatok válasza:

Ez hazugság én nála tanultam és nem tanitot semmit csak potorákat vetetet vetnünk töle negyven orát és az alat semmit sem tanitot utána elmentünk egy normális oktatohoz tiz ora alatt meg tanitot. ő hozzá még voletlen se meny en senki mert át ver!!!!!!!!!!!'!!!!!!!!!!!!!!!!

És azt mondja hogy hülye vagy a vezetéshez és agyon sérteget igazi lelki terrorista. Ő hozzá véletlen se meny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!