Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja az autómnak?...

Mi lehet a baja az autómnak? Többi lent! Segítség!

Figyelt kérdés
Opel Vectra B1 1997es 2.0DTL. Van rajt sportlégszűrő. Eddig simán ment, volt az a jellegzetes szívóhangja ha bekapcsolt a turbó 1500-1600nál. A minap vettem észre, hogy hidegen egyszerűen nem akar menni az autó, és nem hallani azt a jellegzetes szívóhangot, csak akkor ha 5-6km-ert megyek vele 3000es fordulaton. Szóval ha bemelegszik a motor akkor helyrejön, mintha semmi baja nem lenne az autónak. Ahogy gyorsítok csak berángat néha de nem akar menni úgy ahogy kéne. Mi lehet a baj?
2012. márc. 25. 21:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
megjavult. lekötöttem az egr szelepet:D semmi baja úgy néz ki:D
2012. márc. 27. 15:31
 12/14 anonim ***** válasza:
A hűtővíz beáll 90c fokra??
2012. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nem, eddig még csak úgy állt be ha húzattam de nagyon. 80alatt szokott lenni általában, melegben nagyon melegben városban 80felett. tudom h kikéne csernélni a termosztátot, csak "nincs pénz"
2012. márc. 28. 16:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha összegyűlt rá a pénz akkor feltétlenül cseréld le a termosztátot! Hosszú távon nagyon káros a hidegen használat...
2012. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!