Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen fejegységért ugye...

Egy ilyen fejegységért ugye nem törik fel az autót? Www.Arukereso.hu/fejegyseg-c3617/manta/sh2000-p44292923/ Szerintem nagyon gagyinak néz ki és ez biztató az említett szempontból.

Figyelt kérdés
Vagy ilyen külsővel is előfordulhat a lopás?

2012. márc. 28. 13:26
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez sokkal jobb kép róla.

2012. márc. 28. 13:29
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem komolyabb van benne, de még nem törték fel. Amúgy meg van hogy csak szórakozásból, vagy akár az elől hagyott 100 forintosért is képes valami állat feltörni. Ezt sajna nem lehet tudni. De szerintem nem fogják felnyomni neked sem.
2012. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

SEMMILYEN rádiót nem hagynék bent az autómban!

Nekem is hasonló "komoly" kinézetű van a kocsimban. Én is azt gondoltam régebben, hogy ezért nem fognak nekiesni az autónak. Aztán egyszer egy parkolóban úgy mentem a kocsihoz, hogy két bronzosra barnult ember már nézegetett be az ablakon. Aztán csak habogtak, amikor megkérdeztem, hogy mi tetszik az autómon...

Azóta inkább minden alkalommal lepattintom, és hurcolom magammal.

2012. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma Magyarországon mindent lopnak, amihez nem kell autódarut vagy helikoptert hívni (néha még azt is, amihez igen). Az tehát nem ment meg a feltöréstől, hogy gagyinak néz ki a fejegység. Csak levehető előlaposat szabad az autóba szerelni és ha nem vagy benne, le kell venni az előlapját. Nem biztos, hogy ki fogják szerelni belőle, ha használhatónak tűnik, de ha nem látnak semmilyen előlapot a középkonzolon, akkor nem "bántja a szemét" az utcán sétáló hátrányos helyzetűeknek.
2012. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom.ha nekem azt mondják,hogy van egy 50 ezres autóhifi 10 ezerért eladóba,csak venni kell rá 5-6 ezerért előlapot és szükségem van rá,akkor veszek egyet,feltéve,ha utánajártam,hogy ez így működik-e.az a probléma,hogy a tolvajnak nem kerül semmibe beverni az üveget és kutakodni egy kicsit a kesztyűtartóban,itt-ott.mondjuk nekem legfeljebb egy oldalszélvédőm bánhatja,mert semmit,de semmit nem tartok a kocsiban ezért.
2012. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!