Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia SR50. Fulladozik. Mi...

Aprilia SR50. Fulladozik. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Először nem tudott felpörögni a motor(akadozott,pöfögött,szürke füstöt pöfög néha). Most meg már nehezen indul be,ha beindul,alapjáraton lefullad. Benzinszint rendben van,félig a tank. Motor típusa: aprilia sr50 ditech(2004-es) Segítsetek! Vagy szakszervíz?

2012. márc. 30. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
amikor megláttam a 'ditech' szót rögtön beugrott hogy az injektorral lehet probléma, egyébként nem tudom, probáld meg szervízbe vinni
2012. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek,90%,hogy injektor.

Szerintem.

:)

2012. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De azon belül mi elromlott az injektor? Csere? Vagy csak beállítás tisztítás..?
2012. márc. 31. 08:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt innen nem lehet megmondani,menet közben fog kiderülni.

Első körben tisztítás - a többi adja magát.

2012. márc. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ajjajj ez nagyon sok pénzedbe fog kerülni :S valószínű injektor vagy légtömegmérő
2012. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem az injector kitisztitása meg fogja oldani, de majd írd már le légyszi hogy mi volt. kiváncsi vagyok:D
2012. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oks..:) Ha sikerül győrbe eljutnom szervízbe. Mert egyenlőre senki se akarja elválalni.:( messzebb meg nem tom vinni, hisz se kocsim se futóm.. Meg amúgy is. Azert nem akarok fizetni.
2012. ápr. 3. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!