Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a BMW első autónak szerinte...

Ez a BMW első autónak szerintetek jó lenne?

Figyelt kérdés

[link]


Mi a véleményetek róla? Első autónak lenne.. nem tűnik lelakottnak a képek alapján.. és nem is vészesen drága az ára.. De félek h valami buktatója lehet..


2012. márc. 31. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez már nagyon öreg, inkább nézzél valami fiatalabbat, vagy ha csak kevés pénzed van kutakodj más márkák között is.

És vigyázz mert attól, hogy kívülről szép még lehet nagyon szar.Motorja széthajtott, futóműve rossz, váltója nem veszi rendesen a sebességet.

Nagyon át kell nézni a használt autókat vásárlás előtt!

2012. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 pagan ***** válasza:
100%
kívülről igényes valóban és tisztelet a tulajnak:),de arra is gondolj hogy költeni kell rá,ha a motor pöpec is akkor is több 100 ezer lehet mire eléred azt hogy megbízható legyen,én nem beszéllek le róla,mert én végigcsináltam,és ott tartok hogy apróságok vannak csak hátra:)
2012. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Mire visszahelyezed forgalomba, legalább 400.000-be' lesz. Annyiból én meg nem 27 éves autót vennék.
2012. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nagyon sztájlos verda, szó se róla, de én nem szívesen vennék olyan kocsit, ami idősebb nálam.

pár hónapja nézegettem majd' 30 éves, tűrhető állapotú volvokat, ők már akkor ismerték a szervokormány fogalmát, abs-t, stb, de lehet, hogy inkább veszek egy 10 éves buzukit, és gyúrok karra, mert azzal talán kevesebb a gond, és nem hagyom a gatyámat a szerelőnél.

2012. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első autóm egy e39-es volt, 98-as évjárattal, 1.1 millóba volt nekem papírokkal együtt (forgalmi stb.).

nagyon pöpec állapota volt kívülről, mintha szalonból vettem volna, és 1 hónap után elkezdőttek a bajok. kiderült hogy az egész futómű ugy ahogy van sz@r, erre 400ezret mondtak. a motortérben csörögni kezdett valami, kiderült hogy motortérben 200e ft az lakatrészek cseréje és munkája egybe. utána a klíma is feladta. a gatyám is ráment...

2012. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van összesen 600-800 ezred erre az autóra, akkor megérné megvenni, forgalomba helyezni és fokozatosan gyári állapotba hozni, felújítani. Nagyon stílusos kis vas lenne, mindenhol megnéznék. Ha a keretedből szűkösen jön csak ki, akkor ne vedd meg szerintem. Ha semmi gondja nem lenne, ennek az autónak nagyon nem ennyi lenne az ára. Szerencséd persze lehet, meg legyen is!
2012. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagy fenntartási költség, bármilyen kis hiba nagy kiadást jelenthet, nem beszélve arról, hogy ez egy öreg autó. Igaz, BMW, de öreg. Első autónak szerintem amúgy túlzás. Hiába kapod meg a jogsit, kell a rutin.

Magamat ismerve ha ilyen autóm lenne, párszor lepadlóznám azért, de az elegendő rutin hiányában ez nagyon veszélyes. Bármilyen is lesz az első verda, sok sikert kívánok hozzá!

2012. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Na igen, pont ez zavar engem, hogy kívülről fotózva van körbe, meg belülről is, de a motorjáról nincs kép.. de az még nem is lenne gond, de nem is ír róla semmit... így ezért becsapós szerintem..

Azért nézem ezeket, mert ez a kocsi nagy álom (viszonylag elérhető áron). De az elgondolkodtató, és sajnos igaz is, hogy ha van 300.000-m, az nem biztos h elég erre a kocsira (most a forgalmit nem nézve).

De ismerve magam nem vagyok az az adrenalin függő.. :D

2012. ápr. 1. 08:42
 9/9 anonim válasza:

Fogyasztás: Óvatosan: 9 l\100km

Rálépsz: 12 l\100km

A benzin vetekszik az arany árával. Szerintem keress egy dízelt,nem iszik ennyire,ez egy "öreg szomjas".

2012. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!