Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan megy a biztosítás...

Hogyan megy a biztosítás váltás, ujra kötés? Mit kapok a kezembe ha váltok és mit ha ujra kötök?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eddig lehet nem volt biztosítás az autómra, mert most csak egy 2011.05.01. ig szóló feladó vevényt találok.

Illetve egy számlát ami minuszos és 2011.01.25. keltezésü.

Valamiért voltam bent egy éve e biztosítóba csak azt nem tudom már, hogy miért.


2011. nov. 26. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Személyesen akarod intézni vagy neten?
2011. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom ezen mi múlik.

Személyesen asszem.

2011. nov. 26. 14:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta 1 kolléga (de persze lehet, hogy baromság), hogy minden egyes nem fizetett napra 500ft-ot számol fel a MABISZ és csak utána lehet intézni a kötelező biztosítást, nem jártam utána mert végül ki lett vonatva a kocsi...
2011. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyzet a következő: ha díjnemfizetés miatt megszűnt egy biztosítás és az autó nem lett eladva vagy nem lett a forgalomból kivonatva illetve nem lett rá üzembentartó csere, akkor fedezetlenségi díjat számolnak utána, ami naponta kb 500 forint, addig amíg újra nem kötöd a biztosítást. Ez esetben a biztosítást ugyanott KELL megkötni, ahol megszűnt., és kifizetni a nem biztosított napokat. Mikor vetted az autót és mikor kötöttél rá biztosítást?
2011. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok:

rendezd le személyesen a különbözetet. Utána lehetne váltani, ajánlatot kérni alkuszon keresztül. Lsd előttem írókat.

2011. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!