Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek erdemes megcsinaln...

Szerintetek erdemes megcsinalni a Mihu féle mintuning eggyes reszeit? Mivel javulna a teljesitmeny?

Figyelt kérdés
pl levágnék 3 mm a dugattyúszoknya szívóoldaláról meg bereszelném a dugattyú felső részét. szerintetek megéri? érezhető lenne a különbség? köszi a válaszokat előre is!
2012. ápr. 2. 12:48
 1/7 A kérdező kommentje:
a helyes írásért bocs,nagyon siettem
2012. ápr. 2. 13:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Nem véletlenül van leírva ez a tuning. Jól bevált, egyszerű, nem kell hozzá a perselyt kivenni, nem kell hozzá maró, egy mezei reszelővel kivitelezhető az egész.

Bár alul lehet, hogy kicsit halottabb lesz, de felül jobban fog menni, és jobban elforog majd.

2012. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot! ez olyan ártalmatlannak tűnik a felömlőbe már nem kezdenék bele gépek hiányába.
2012. ápr. 2. 22:33
 4/7 A kérdező kommentje:
hát megcsináltam igényesen ezt a reszelős valamit és nagyon rossz lett tollé! nem ajánlom senkinek! legalábbis sajátkezüleg. magas fordulaton tényleg jobba megy de alacsonyan használhatatlan! részemről ennyi...
2012. ápr. 7. 23:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem jól csináltad...Mihu nem egy mucsai parasztgyerek, jó terv ez, csak tudni kell kivitelezni...ha félre reszelsz valamit és elkúrod a vezérlést, akkor már nem lesz jó. De mindig ez megy...valaki elbassza, mert nem ért hozzá, és akkor egyből szar a tuning...
2012. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pedig eléggé értek hozzá és mondom h úgy van ahogy lennie kell,csak így eleve nem jó! (szerintem/számomra) egy 50ccm-es motornál azért fontos (még ha nem is 4t) h alacsony fordulaton is legyen benne valami nyomaték,de így semmi sincs,magasan jobb de alacsonyan 0...
2012. ápr. 8. 11:34
 7/7 A kérdező kommentje:
elnézést, javítanék! úgy látszik csak én voltam gyakorlatlan! a tuningnak még ha csak a dugattyú része is van meg, ér valamit! nem volt igazam bevallom. bocs mihu! :D
2012. ápr. 10. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!