Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bukott már meg valaki háromszo...

Bukott már meg valaki háromszor is forgalomból?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:

engem eddig 2x húztak el.

harmadszorra nem hagyom, lefizetem a VB-t aztán csá.

nem a vezetéssel van a baj, ezt az első VB mondta, még dicsért is, h jól vezetek, de benéztem 1 táblát, nem adtam elsőbbséget. iszonyatosan izgultam, remegett a lábam a kuplungon, az oktatóm attól félt, h a következő percben elájulok :)

ha nem vizsgaszitu van, akkor mindent megoldok gond nélkül, de a stressz nagyon kikészít.

az első időkben egyébként sem vezetnék felügyelet nélkül.

2012. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van olyan...

Én egyszer buktam például...

Haverom 2x bukott...

anyámnak meg jogsija sincs mert ha szembejön egy nagyobb kocsi sikítva eldobja a kormányt! :D

2012. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy van olyan pl. én , de azért írtam ki a kérdést , hogy megtudjam jár e valaki abba a cipőbe amibe én , erre jön két olyan válasz aminek köze sincs a kérdésemhez.
2012. ápr. 4. 16:06
 4/10 anonim ***** válasza:

mucika, kettő vagy három, nem mind1? csak az ötödik bukás után kell menned PÁVra, szóval nem tudom mi a gond azzal, hogy próbáltuk leírni a tapasztalatokat.


tudod, a kérdés mezője alatt van egy másik is, ami arra szolgál, h kifejtsd azt, amit tudni szeretnél.


szóval, mire vagy kíváncsi? miért pont háromszor kell megbukni ahhoz, hogy felemelkedjünk hozzád? :P

2012. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Igazad van , csak pont ma történt ez a bukás , és egy kissé ki vagyok. Elnézést. Csak azért érdekelne , hogy harmadik után van e értelme még próbálkozni?
2012. ápr. 4. 17:01
 6/10 anonim válasza:
Persze, hogy van!
2012. ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én egyszer sem buktam meg, 110 000 ft volt minden benne okmányiroda .:)

a baj szerezéstek meg ugy a jogsit ha forgalomba kerultök ne legyen gáz hogy veszélyesek vagytok!

egyik csaj mikor én voltam életveszélyes volt már vagy 50orát vezete de buta volt. és ott voltam mikor apja mondja az oktatomnak lefizet bárkit csak lányának legyen jogsija, oktatom meg ugyes ficko volt mondta akkor vegyen egy ladát és tanitsa meg mert olyan buta 50orán után sem tudja 2 ből 3 ba teszuk a sebeséget nem 5-be.és ha stop akkor álj nem szétnézek és goo megyunk tovább. erre apja mérges lett és azt mondta miért tán van aki betartja a kreszt mikor vezet:) értelmes egy család volt...

2012. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
confiance: szerintem meg te vagy nagyon " értelmes " .... tanulj meg legalább helyesen írni , meg a pár soros mondanivalódat normálisan megfogalmazni , utána mondd bárkire is azt , hogy buta.
2012. ápr. 5. 11:49
 9/10 anonim válasza:
Jogos! Amúgy én kétszer buktam meg, amikor a kismotort tettem: egyszer rutinnál, mert letettem a lábam, és egyszer forgalminál, mert majdnem elütöttem a zebrán egy gyalogost. :D A kocsijogsit most télen tettem le, annál nem volt semmi gond. :)
2012. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jaaj, confiance-ot hagyjad, én már olvasás nélkül pontozom le. :)


na, vissza a kérdéshez: mit gondolsz, mi volt az oka a bukásnak? komolyan szeretnél később vezetni, autót venni, vagy csak a szüleid, párod unszolására csinálod a jogsit?

ha neked ez magad miatt fontos, akkor ne add fel. én sem adom fel, mert imádok vezetni, de mindig egy apró nüanszon buktam el eddig. nem hagyom magam. bár az iszonyatosan bosszant, h már egy kisebb havi fizetést otthagytam a vizsgákra és pórórákra.

2012. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!