Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Történt már veled, hogy...

Történt már veled, hogy lerobbantál, mert elfogyott az üzemanyag?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni, ha például lerobbanok a városban a piros előtt és akkor ott észreveszem, hogy hoppá nincs benzin! Tegyük fel, hogy egyedül vagyok a kocsiban, lány vagyok, nem tudom eltolni és a középső sávban vagyok... ilyenkor mi van, mi a teendő?? Megvernek vagy mi?
2012. ápr. 5. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem Csecsenföldön vagyunk, szerintem a legtöbb ember egy idő (és hosszas dudálás után) segítene kitolni a kocsit, hisz nekik is érdekük hogy továbbhaladjanak, de amúgy sokan vannak akik biztos felajánlanák hogy hoznak egy kis naftát a kocsidba, bár városban max. 15 perc gyalogással tudsz magadnak is vinni egy palackban amivel eljutsz a kútig.
2012. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és persze kiszállsz, integetsz hogy valaki segítsen már letolni.
2012. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A férfiak le tudják tolni, a nők pedig kirakják a portékát, és lesz aki letolja az útról a kocsit. :))
2012. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kis háromszög a műszerfalon megnyom, kiszáll és mondja hogy mi van. segíteni fognak hidd el.
2012. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mucika, ne legyél már ennyire szőke. nézni kell a benzinmutatót, és időnként tankolni. jobb autók még sípolnak is, ha már nagyon megszomjaztak :)


ha rajtad kívül álló okból rohad le a kocsi a pirosnál, akkor meg segítséget lehet kérni, nem lőnek főbe.

2012. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen tortent.

Mi a regi Ladaval, nyaron, a Balcsinal epp balra kanyarodas elott. Tudtuk, h keves a benzin de remeltuk, hogy kibirja. Nem birta. A lampa zoldre valtott, a kocsi lefulladt. Mi (2 csaj) kiugrottunk es elkezdtuk tolni. A sarkon tul a Shell-rol mar futottak a fiuk segiteni tolni, az autosok pedig elveztek a show-t ahogy ket cica rovidgatyoban, bikinifelsoben izmoskodik :)


Egy kis odafigyelessel ez elkerulheto, de ha megsem, akkor tenyleg ahogy fentebb irtak, elakadasjelzo ki, autostarstol segitsegkeres es letolni az utrol!

2012. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ilyen soha, mindíg van az autó tankjában legalább 10 l benzin,ha nincs akkor tankolok nem kockáztatom az említett szituációt.
2012. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!