Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet meghosszabbítani...

Hogyan lehet meghosszabbítani a vezetöi engedélyt? , aminek lejárt az orvosija, és most jön a lényeg, nem csinálja meg az orvos, mert magyarországon nincs TB fizetve 5 éve, külföldi munkavegzes miatt. Kosz elore is a kommenteket

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 18:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Az utolsótól kérdezném, hogy hova kell menjek, hogy igy működjön a dolog ?

én Budapesten a 13.kerúletben, Visegrádi u 47/c alatt próbáltam, de fel sem engedett a portás:) amikor mutattam a a régi tb kártyámat és mondtam hogy nincs fizetve X éve,

lehet rossz helyen voltam.

2012. ápr. 8. 19:57
 12/14 anonim ***** válasza:

A portásnak mi köze bármihez is?


Vidéken élek, és nincs portás a családorvosnál! A doki egyszer kérte el a TB kártyámat, amikor ideköltöztem 15 évvel ezelőtt!

Ja meg pár éve, amikor nagy ellenőrzések voltak, de akkor is kiderült, hogy nem érvényes a kártya! Bementem a Teve utcai TB kirendeltségre, ahol egy perc alatt biztosított lettem! :)


A múltkor viszont az Istenhegyi Magánklinikán voltam munkaegészségügyi vizsgálaton és ott se voltak kíváncsiak a TB kártyámra!

:)

2012. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

ok, ez egy viszonylag nagyobb rendelô és a recepción mondanod kell mit akarasz és úgy irányitanak tovább, na én már itt nem jutottam tovább.

De akkor megyek tovább és próbálkozok még ha megint Magyarországon leszek, itt ahol élek nincs orvosi vizsgálat, ugyhogy mindennap vezetek a már 1 éve lejárttal, csak Mo-n nem tudok :)

2012. ápr. 11. 10:47
 14/14 anonim ***** válasza:

"ok, ez egy viszonylag nagyobb rendelô és a recepción mondanod kell mit akarasz és úgy irányitanak tovább, na én már itt nem jutottam tovább.

De akkor megyek tovább és próbálkozok még ha megint Magyarországon leszek, itt ahol élek nincs orvosi vizsgálat, ugyhogy mindennap vezetek a már 1 éve lejárttal, csak Mo-n nem tudok :)"


Bemész, securityvel közlöd, hogy a háziorvosodhoz, mert csak, és mész tovább.

2012. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!