Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Palio 1.6 16v akkumulátor...

Fiat Palio 1.6 16v akkumulátor csere utáni (GT) riasztó problémának mi lehet a megoldása?

Figyelt kérdés
1998-as kiadású Fiatnak jött elő akkumulátor csere után a következő prolémája: nem műkszik a távkapcsolóján lévő egyik gomb sem, sem az ajtó nyitó-záró sem a riasztó aktiváló-deaktiváló. A biztosítékokat átnéztem, mind a kormány alatt lévőket, mind a motortérben lévő 6db-ot, de azok nem mentek ki. Találtam a motortérben a tűzfal előtt az autóval szemben állva kissé jobb oldalon egy fekete elektronikai dobozt amin van egy fekete gumikupak alatt egy kis kulcsnyílás ez nem tudom mit kapcsolhat. Mi lehet a megoldás ?
2012. ápr. 6. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

"Találtam a motortérben a tűzfal előtt az autóval szemben állva kissé jobb oldalon egy fekete elektronikai dobozt amin van egy fekete gumikupak alatt egy kis kulcsnyílás ez nem tudom mit kapcsolhat."


Gratulálok, megtaláltad a riasztó központját!

A kupak alatti kulcsnyílásba a megfelelő kulcsot bedugva és elfordítva hatástalaníthatod a riasztót!


Biztosan nem gyári szett (ezért tökmindegy az autó tipusa), így fontos lenne leolvasni a tipusát, aztán a neten rákeresel, hogy miként kell feltanítani a távirányítót!

2012. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap megnézem.
2012. ápr. 6. 23:42
 3/7 A kérdező kommentje:

Na a tipusa: "GT 21". Találtam is egy cégnél sok GT tipusú riasztónak bekötési utasítását. Itt:( [link]

De a probléma továbbra is fenn áll, azzal megspékelve , hogy nincs meg a riasztóközpont kulcsa.

2012. ápr. 7. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
A legközelebbi akku cserére a megoldás az, hogy kötsz rá egy akármilyen akkumulátort(akár egy motor akkuja is jó, csak ne próbáld indítani róla), hogy ne felejtse el az ecu, a riasztó, meg a többi elektronikai kütyü a dolgait.
2012. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet, sajna így utólag...

Nem biztos, hogy kell legközelebb a pótaksi, ha nem sikerül helyre állítani.

2012. ápr. 8. 07:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is találtam GT21 leírás, sajna pont a 8. oldal hiányzik, amiben leírják a távirányító tanítását!

:(

Beszélj a GT Alarm emberével!

2012. ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszike.

Azért még várok a hozzászólásokra...

2012. ápr. 8. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!