Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni?

Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri egy SKODA FAVORIT 136 L autót venni?


egyet már kinéztem:

[link]



2012. ápr. 7. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
hát csak 4hónap műszaki van rajta, szóval én azért alá másznék eléggé, de alkudjál mint a disznó, és akkor már jó lesz, meg ha szerelőhöz kell vinni talán ezzel a kocsival nem fognak nagyon lehúzni
2012. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
" Dolgozni vettem az autót de nem jött össze, így a pénzem elfogyott, átírás elmaradt." = ki van vonva a forgalomból. Műszakin ez így nem menne át. A vizsga 17-30 ezer forint helytől függően és ahogy nézem legalább 50 rugeszt pluszban rá kéne költeni.
2012. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pagan ***** válasza:
ne vegyél ilyen sz@rokat,ez csak pénzkidobás hidd el...
2012. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó autó a Skoda Favorit.Bár ez elég ramaty állapotban van de ha 50 ezerért odaadja akkor simán megéri megvenni jó költeni biztos kell rá de a motorjával nem szokott baj lenni meg 4 hónap alatt minimális összegből rendbe lehet hozni nem drága hozzá az alkatrész sem de te tudod meg kel nézni közelebbről kipróbálni és úgy eldönteni megéri-e.
2012. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
áá ez egy rozsda boglya, felejtsd el amit linkeltél rohad az egész már a képeken is szörnyű (pénzem elfogyott, átírás elmaradt) csak a baj lesz vele már az átírásnál is szerintem , ilyen árkategóriában nézz inkább skoda 120-at, vagy lada samarát azokból kilehet fogni jó állapotban lévőt.
2012. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. De nem a Favorittal van a baj, inkább ezzel a példánnyal. Mondjuk a Favorit helyett is lehetne más, én inkább vezetnék 4 ütemű Wartburgot vagy kettes Golfot mint ezt.
2012. ápr. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Átírás 40-50 ezer, meg kiről írod át ha nincs lepapírozva? Tuti ki lett vonva, vagy még az előző gazdájánál van. Ki tudja? Inkább olyat végy, aminek az értéke azért meghaladja az átírás költségét, mert ez így egy vicc.
2012. ápr. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!