Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az oka annak, hogy egy...

Inti kérdése:

Mi az oka annak, hogy egy 1.4-es Astra f indításkor úgy csörög, kattog pár másodpercig, mint egy nem tudom mi. Nem régen kezdte le SE motoros (ugye 82 Le)?

Figyelt kérdés
Ill ha ebbe a motorba beletennének egy központi injektoros vezérműtengelyt akkor mi történne? Teljesítmény mennyivel csökkenne az eltérő szögű tengelytől?

2012. ápr. 8. 16:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Pont jó, h most volt olajcserén, nem baj majd a periódus vége előtt 1000 km-rel öntök bele akkor és reménykedem h itt is beválik:D
2012. ápr. 10. 16:58
 12/16 anonim ***** válasza:
ne a vége elött öntsd bele,hanem minnél hamarabb,a következő olajcseréig nyugodtan használhatod
2012. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
okés szerválok és beöntöm.
2012. ápr. 11. 19:38
 14/16 Enajjer válasza:

Na sikerült? Nekem most első induláskor kerreg pár másodpercig dízeles hangon. Pedig 1.2 benzines. Mondjuk egyszer tankoltam bele kis etanolt is régen. Remélem nem az oldott ki valamit egy 50e km-t futott kocsiból.


Melléksztori: Aztán egyszer pályáztam vele, gyorsan leállítottam a motort, mert bementem a mosdóba, jó forró lehetett a gép. Visszatérve sokkal tovább hallottam ezt a hangot, legalább 10-12 másodpercig.


Most kb. 80e km van benne. Ötletek?

2014. márc. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Enajjer válasza:
Szerencsétlen. Beletette a 10w-40-es olajat és csodálkozik :D
2021. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Enajjer válasza:
Ja bocs, F astra, annak jó.
2021. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!