Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbüntetnének érte a rendőrök?

Megbüntetnének érte a rendőrök?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy sörös dobozba teszek üdítőt és a rendőrök előtt iszom, miközben bringán megyek.

2012. ápr. 11. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
esetleg megszondáztat
2012. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szondáztatáson átmész maximum káromkodni fog de nem fog megbüntetni. Viszont ha direkt szívózol velük akkor fog találni rá okot hogy miért büntet majd meg, szóval ésszel.
2012. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nappal is belekötnek abba h pl miért nincs lámpád
2012. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen. Direkt szívatni akarom őket. Viszont biztos nem találnak semmi kifogásolni valót sem a bringámon, sem rajtam. Ja amúgy hozzá kell tennem, hogy Romániában élek, ergo lehet, hogy itt másabbak.
2012. ápr. 11. 20:08
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja amúgy lámpa nappal is kel világítson a bringán? és a kukás mellény(nem tudom mi az igazi neve. arra a rikító színű mellényre gondolok) csak este kell rajtam legyen nem?A táskámban mindig ott van.
2012. ápr. 11. 20:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, hogy világítson. Sőt, ha levehető, akkor nem is kell, hogy rajta legyen nappal. Elég ha csak nálad van. Nálam pl a táskámban, hogy ne kelljen folyton föl-le rakni ha mondjuk bemegyek valahova.

A láthatósági mellény, én úgy tudom, hogy csak lakott területen kívül, korlátozott látási viszonyok mellett kötelező.

Ja, és csengőd is legyen!

Romániában nem tudom ehhez képest más-e a szabályozás.

2012. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja és küllőprizma se árt.
2012. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen a policia Romániában, de felénk a rendőr biztosan nem engedne el egy darabig. Bedobná a papírokat a kocsiba és mondaná hogy várj türelemmel...


Ha biztosan azt akarod hogy a következő években minden apró semmiségért megbüntessenek, akkor csináld ezt a sörös trükköt olyan feliratú pólóban, hogy "bu.zi aki igazoltat!"...

2012. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak.

Úgy érted, hogy egy jó ideig nem felejtenék el a dolgot?

2012. ápr. 11. 21:43
 10/11 anonim ***** válasza:

"csináld ezt a sörös trükköt olyan feliratú pólóban, hogy "bu.zi aki igazoltat!"..."


Hát ezt most elképzeltem! :DDDDDDDD

2012. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!