Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OPEL VECTRA 1,9 cdti-ben (150...

OPEL VECTRA 1,9 cdti-ben (150 LE,7 éves,185e km) valószínűleg kettős tömegű lendkereket kell cseréltetnem. Van-e hozzá felújított, érdemes -e foglalkozni vele, vagy inkább újat rakassak bele?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy lehet sima lendkerékre is cseréltetni, amivel nincs annyi gond (Valeo). Igaz ez? Vajon mennyibe kerül mindez?

2012. ápr. 11. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet egyaltalan kettos tomegu lendkereket felujitani ? Nem tennek bele hagyomanyos lendkereket, sokkal nagyobb vele a rezonalas es a kesobbiekben kuplungcsere sem lesz egyszeru,mivel a hagyomanyos nem lesz jo ra . Kettos tomegu lendkerek szettben szokott lenni, kuplunggal egyutt , nagyon nezz utana,hogy honnan veszed,mert a teljes keszlet meglehet akar 150eFt-bol is, ellenben a boltban 300e felett is elkerhetnek erte egyes helyeken. Beszereles nem bonyolultabb,mint egy sima kuplungcsere 15-20e koruli koltseggel szamolnek.
2012. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ne cseréltesd ki egytömegűre mert rázni fogja a kasztnit alapjáraton és a váltó is darabosabban fog működni. A felújítás megoldható bár szerintem nem érdemes vele sz.rakodni. Az új Német LUK gyártmányú kettős-tömegű a te autódhoz 184548ft. Nekem van 35% kedvezményem az Unixnál így 119956ft-ért be tudom neked szerezni. Ha gondolod írj privátot.
2012. ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!