Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mely kamionok a...

Tamás345 kérdése:

Szerintetek mely kamionok a legjobbak? Hely, erő, egyéb szempontjából?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a DAF,MAN,Scania,MB,RENAULT,Volvo kamionokról ?
2012. ápr. 14. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Scania, Volvo, MAN, már az új Mercik nem olyanok mint a régiek, különben egyik sem olyan mint a régiek, túl sok az elektronika de amúgy ez a 3 márka a favorit. De a legdrágább ehhez a 3 márkához az alkatrész.
2012. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyfülkés MAN-ba volt eddig a legtöbb hely nekem,(érted heinekem :-) )

R -es Scania csalódás a MAN- hoz képest kutya ól.

De az Actrosok-ba is több hely van.

Hogy melyik a legjobb? én az elmult 6év

2012. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elmúlt 6 évben Mercit vezettemelég jól kiismertek és szerintem teljesen jó, szervízbe is mondták, hogy elég egyszerű masina nincs túl bonyolítva könnyen lehet szerelni. Nem mindegy hogy a szervíz 3 rezsi óra díjat számol fel 6-ot
2012. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hely szempontjából szerintem a régebbi R-es Scaniák ( amikben még a szélvédő felett volt az ágy ), a "nagyfülkés" Magnum is király. A DAF SuperSpaceCab-je, A Mercedes Mega/Gigaspace-e és a MAN XXL-je is elég jó. A Stralist már egy cseppet elb@szarintották, többet ki lehetett volna hozni abból a fülkéből, szerintem úgyanúgy elszúrta a Scania, amikor hátra tette az ágyat, a Volvo meg már újíthatna valamit. A Premium meg a legalja.


Erő szempontjából én a skandinávokra szavazok, Scania és Volvo. Szerintem van alapja, annak az urban legendnek, hogy a Volvo és a Scania 420 lóerejét a futóművön mérték, a többieknek meg a főtengelyen. Abszolút teljesítmény szempontjából is ők vezetnek, az Iveco 2004 környékén leállította a V8 gyártását ( pedig lett volna rá igény szerintem ), az MAN az elmult egy két évben ráfeküdt a V8 projectre, meg is van az eredménye. A Renault-nál a Volvos felvásárlás miatt nem valószínű, hogy lesz valaha is az FH16-tal konkurens modell, pedig az a jó öreg 560-as V8 Mack blokk dupla VTG-vel és CR technikával szépen muzsikálna :)


Összességében, most Magnummal dolgozom, amire szivesen felülnék: egy nagyfülkés Magnum, V8-as Scania, Actros MPII -től fölfelé. :)

2012. ápr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kenworth, Peterbilt,Mac, National....és még sok tengerentúli csoda...
2013. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!