Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan koztetek, akinek...

Van olyan koztetek, akinek nem sikerult megszerezni a jogositvanyt, feladta?

Figyelt kérdés

Tavaly elkezdtem a nyaron az autovezetest. Kresz 2.-r lett meg, elsosegely elsore, rutin 4.-re, es mar tul vagyok 2 forgalmin. Nagyon izgulok, de akkor is szeretnem megszerezni. Van itt olyan kozuletek, aki 5. alkalomra se ment at, elment alkalmassagira, es azutan valahogy csak sikerult, es azota vezet es belejott? Nem akarok kudarcot vallani, annyi mindent megcsinaltam mar az eletben, nem akarom, hogy kifogjon rajtam az autovezetes. Decemberben felfuggesztettem a tanulast kenyszerbol, most juniusban ujra kezdem. Csak szeretnek egy ket biztato sztorit olvasni, hogy a remenytelennek tuno emberkek is meg tudjak csinalni.

Jo darabig nem vezetnek utana se egyedul, amig a parom azt nem mondja, hogy most mar mehetek egyedul is.


2012. ápr. 16. 15:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Anno nekem is elsőre lett meg a KRESZ,az EÜ-t még nem csináltam meg,a rutin vizsgám másodjára sikerült,és forgalomból holnap megyek harmadjára.

Nagyon sok pénzt,energiát és időt, kitartást beleöltem a vezetésbe,és nincs semmi eredménye,mert eddig kétszer is megbuktam a forgalmi vizsgán.


Én is reménytelennek érzem magam,de szeretném mostmár megcsinálni,már csak azért is,mert baromi sok pénzem van benne. Inkább azt mondanám,hogy becsületből csinálnám végig,mert a kedvem az elment a vezetéstől :-)


Viszont ne add fel te sem,szerintem egyszer nekünk is sikerül! Csak én nagyon félek,hogy PÁV-ra kerülök,és ez a tudat stresszel,hogy ha esetleg elszúrom holnap is a vizsgát,akkor eggyel közelebb kerülök az alkalmassági vizsgához :-S


Ugye tudsz az új vizsgarendszerről?

2012. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Ajicu válasza:
83%

Hello!

Csak egy kis önbizalmat szeretnék adni.Nekem elsőre sikerült kresz,rutin 2.ra s a forgalmi 3.ra vagy 4.re sikerült. ár 3-4 éve történt. Csak azt szeretném mondani,hogy nekem is nehezen mentek a vizsgák,de mostmár rendben van a vezetésem :) Nekem az a gondom volt,hogy nem mindegy ki ül/ül mellettem a kocsiba. Szóval nyugalom!Hajrá

2012. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Jajj, de jo volt foleg a 2. valaszolot olvasni, hogy csak sikerult neki es most mar rendben van:D

Igen, hallottam, hogy valtoztak a dolgok, pont az elobb hivtam fel az oktatomat, hogy juniusban akkor kezdhetnenk e, es kerdeztem tole, hogy tenyleg igaz e, hogy most mar 50 ora a minimum, de azt mondta, hogy ilyen nincs. Lehet, hogy ugy ertette, hogy nekem mar nem kell 50-et vezetnem ujra, majd szemelyesen ugyis beszelek vele juniusban. En mar olyan hulyesegeket is hallottam, hogy most mar nincs vizsgabiztos:D (Kulfoldon elek, igy nehezebb infot kapni barmirol is, ami otthon megy. Most megyek majd haza) ((nem, nem akarom itt megprobalni letenni a vizsgat))

Egeszen pontosan nem tudom, hogy hogy megy, csak annyit tudok, hogy bovult az ido negyed oraval kabe, meg tobbfele manovert kell csinalni, ergo olyan, mintha nem lenne meg a rutinom...tok happy vagyok emiatt:S

Az igazsag az, hogy kabe en is ugy vagyok vele, hogy becsuletbol akarom megcsinalni, csak ezt nem mertem kimondani.

Eleg nehez volt nekem tavaly parom nelkul 5 honapig. Rajtam volt a felelosseg, utaltam. Utaltam, hogy miattam nem lehet egyutt apa es lanya...es most megint ugyanez lesz:( 5 honap mar kimaradt nekik, es most meg ujabb, remelhetoleg csak 2 honap lesz, mert julius vegen jon parom utanunk, de augusztus elejen mar jon is vissza, es remelem egyutt tudunk jonni...tavaly karacsony elott 1-1,5 hettel volt az utolso vizsgam, de mikor vege volt, teljesen osszetortem es semmi masra nem vagytam, csak hogy december 23-an ne legyen ho, hogy visszarepulhessunk paromhoz es egyuttoltsuk a karacsonyt. Fulem-farkam behuzva kullogtam haza, legszivesebben a fold ala bujtam volna....es azt kivantam, barcsak eccer akezem koze kerulhetne az a k...rozsaszin kartya, hogy kettetorhessem:(

Szoval tulajdonkeppen ennyi kedvem van hozza, de ha torik-ha szakad, most mar megcsinalom...Nem hagyhatom oket megint cserben!

2012. ápr. 16. 16:27
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Szia .


Én már háromszor buktam meg. Jövő hónapban megyek megint. Én már szívem szerint hagynám a francba , de már benne van egy kisebb vagyon szóval ezt nem tehetem meg. Annyira szégyenlem magam már mindenki előtt hogy egy forgalom vizsgát nem tudok megcsinálni. Nem engedem , hogy ez kifogjon rajtam , nem adom fel , negyedjére sikerülni fog.

Linkelek neked egy zenét , ajánlom , hogy hallgasd meg. :)

http://www.youtube.com/watch?v=DyWGOQzOGcM

Sok sikert!

2012. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Helló. Én 32 évesen kezdem bele a jogosítvány szerzésbe férfi létemre. A KRESZ és a rutin elsőre meglett, de a forgalmin 6x buktam, a PÁV-on tehát már túl vagyok. Az utolsó sikertelen vizsgám hónapokkal ezelőtt volt. Azóta érthető módon nem tudom rászánni magam, hogy folytassam, de feladni sem akarom, főleg az eddig beleölt pénz és ideg miatt. Nem tudom, hogyan tudnék újból nekiállni, egyrészt nagyon égő az egész, másrészt már a forgalmi vizsga vagy az oktató említésétől is lever a víz. Lefizetésről sajnos szó sem lehet. Korrupt világban élünk, én mégsem találok erre vállalkozó egyént :D


Neked sok sikert kívánok, ne rokkanj bele úgy, mint én!

2012. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Legalabb vannak sorstarsaim, es van koztuk ferfi is...szoval nem csak mi nok vagyunk benak:D

1-1.5 honap mulva kezdek bele ujra. Hanyingerem van az egesztol, legszivesebben en is lefuzetnem a vizsgabiztost. Elso vizsgamon azert buktam meg, mert parkolasnal nem vettem eszre, hogy tul kozel gurultam a mellettunk levo autohoz, mikor huzodtam lefele es a ket tukrot levertem volna, ha az oktatom nem fekez be. 2. vizsgamon meg a megfordulassal volt baj. Kitettem az indexet, hogy fordulok, de kikapcsolt meg ido elott es en nem vettem eszre. Kivancsi vagyok, legkozelebb mit szurok el. Ugy erzem keptelen vagyok teljesen hibatlanul vezetni majd egy oran keresztul. Parom mellett ulok az anyos ulesen es szamtalanszor latom, hogy mennyit hibaznak az emberek, koztuk o is. Rengetegszer van olyan, hogy latom, elindulasnal, lefordulasnal, korforgalomnal nem indexelnek az emberek, nem adnak elsobbseget, amikor kell..stb. Ahogy irtam, kulfoldon elek, itt rengeteg helyen nem indexelnek, igy parom se, mert ha indexelne azokon a helyeken, ahol szabalyosan kellene, bekavarna a mogotte haladokat. Elindulasnal itt senki nem indexel.

De Magyarorszagon is rengeteget bakiznak a vezetok. Egyreszt olyan igazsagtalannak tartom, masreszt jogosnak, hogy ennyire szigoruak. De valahogy bele kellene kalkulalniuk a vizsgadrukkot is. Miert nem csinaljak azt, hogy megszuntetik a vizsgat, vizsgabiztosokat es az oktato "vizsgaztatna" Levezeti az ember a kotelezo oraszamot, es utana megmondja az oktato, hogy meg kell e venni orat, vagy kesznek talalja a diakot. Az oktato tudja a legjobban, mikor all keszen a diak. Szerintem sokan kozulunk dijaznak az otletet, meg ha olyan felteteleket is szabnanak ki, hogy fel-egy evig nem vezethet egyedul. Eszem agaban sincs meg egyedul vezetni rogton a friss jogsival. Mondtam paromnak, hogy lanyunkat kezdheti megtanitani vezetni, mihelyst eleri a labaval a pedalt. Fiatalon sokkal konnyebb ezt megtanulni, mint igy "ven" fejjel kozel a 30-hoz.

Sok sikert mindenkinek, es remelem par honap mulva leirhatom nektek, hogy sikerult a vizsgam. Ti is irjatok meg, ha sikerult, az is buzdito hatassal bir.

Szep napot!

2012. ápr. 23. 14:01
 7/25 anonim ***** válasza:
61%

Sziasztok, a kerdezo vagyok, csak nem enged be a regi kontommal, igy letrehoztam egy masikat.

Mar itthon vagyok Magyarorszagon, el is kezdtem a vezetest, de meg veszek par orat, leghamarabb jovo heten, vagy az utani heten szeretnek vizsgazni.

Ugy erzem, hogy fejlodtem kicsit, de a hatrafele parkolast meg gyakorolnom kell. A heten remelem tudok apukammal gyakorolni kicsit.

Megnyugtato vol, mikor azt mondta, hogy tudja, hogy mennyire kibuktam tavaly es nem is a penzt sajnalja, ha megint nem sikerul, hanem engem, hogy mennyire kibukok tole. Olvastam itt nehany kerdesben, hogy vannak ezek a homeos bogyok, amik nincsenek hatassal a vezetesre es nyugtato hatassal birnak, de ebersegen nem valtoztatnak. Ki is probaltam, es ugy tunik, bevalt. Sokkal lazabban veszem az oktato szurkalasait, es jobban vezetek, igy o is kevesebbszer szurkal.:D

Meg 42 napig parom nelkul kell kibirnom:( Eddig nem engedtem meg magamnak, hogy sirjak, es heti csak egyszer-ketszer beszelunk, probalunk nem elerzekenyulni. Eddig meg oke:D Jo lenne, ha kabe 2 heten belul sikeres vizsgat tennek, utana mar nevetve kibirnam nelkule:P a maradek idot.

Majd megirom, ha sikerult.

2012. jún. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt. Én már nincs sikertelenen vagyok túl , úgyhogy már csak egy esélyem van úgymond.
2012. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
a nincs helyett négyet akartam írni. Előző voltam.
2012. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Valami fejlemény? Én holnap állok neki újból, egy éves kihagyás után.
2012. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!