Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán izgultál?...

Forgalmi vizsgán izgultál? Hány óra után sikerült a vizsga?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

nekem reggel 7.50volt .oktatom helyet más kellet kivigyen mert érvényes vizsgája nem volt .

utolso 5percben jött egy oktató beugrotunk szét izgultam magamat mert 1 ha nem sikerul 2 3 hét uj vizsga idő.

2 uj oktató nem ismer hogy vezetek belenyul végem van:(

3 vizsga bistos mondták 50 50 %van rossz arc..van jo fej.

lényeg sikerult.elsőre minden

2012. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Holnap vezetem a 29-30. órát.De kell majd pótóra.Nem érzem magam magabiztosnak meg az a fránya párhuzamos parkolás na az kiakaszt.
2012. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

a 30 kötelező órát vezettem le B kategóriából, elsőre sikerült a vizsga. Természetesen izgultam, mint az állat, de ez normális.


Rögtön a vizsga elején nem tudtam besorolni a buszsávból időben, így átléptem a záróvonalat, akkor azt hittem bukó lesz úgyis, úgyhogy minden mindegy alapon vezettem végig, végül 1 hibaponttal átengedtek :)


Az A korlátlan motoros vizsgámra 4 órát vezettem le összesen (a többit csak bexeltem), különösebben nem izgultam, sima ügy volt.

2012. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A kötelező min óraszámot levezettem, elsőre sikerült.

Nagyon izgulós vagyok, szóval rendesen be voltam sz*rva, de csak a parkolást bénáztam el egy kicsit, nem sikerült elsőre, de elvileg ez nem is számít hibának.

Szerencsém volt, mert az útvonal tele volt zebrával, de akkor éppen 1 gyalogos se akart átmenni, és szinte végig zöldhullámom volt. :D

2012. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Én a 30 alap órát, plusz vettem még 4 plusz órát. Persze az után sem éreztem magabiztosnak magamat, szerintem nincs olyan tanuló vezető, aki úgy megy oda, hogy simán, lazán, tuti átfogok menni. Még az is izgul, aki nem legálisan vezet fiatal korától kezdve szerintem. Én is úgy voltam vele, megpróbálok nem izgulni. Előtte lévő nap sem izgultam. Aztán a vizsga napján beültem az autóba, na még mindig nyugodt voltam. Aztán ahogy beindítottam az autót, hát kész, levert a víz :D :D. Soha nem fulladtam le a gyakorlások alatt, de akkor persze aznap, egyből. Utána a váltásoknál is hibáztam, rángatott az autó stb, pedig előtte lazán kezelem a kocsit :D. Na mondom jól van buktam. Utána már mind1 alapon végigvezettem, úgy is bukta. Na és mint utólag kiderült, pont ez tett jót, hogy mind1 alapon végigvezettem, mert akkor lazultam el és tök jól ment. Elsőre meglett :D.
2012. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 35-40 órát mentem kb. Nem izgultam, elsőre meglett. Mentem egy kört a belvárosban, parkolnom se kellett, meg semmi. 10 perc alatt megvolt a vizsga.
2012. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó akkor te egy kicsit ösztönözted a vizsgabiztosokat egy-egy borítékkel?Én is megtenném csak nem tudom melyiknél lehet és melyiknél nem.
2012. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az oktatóddal kell ezt intézni, ő adja tovább a pénzt a vizsgabiztosnak, az oktató tudja, hogy melyikkel lehet egyezkedni.
2012. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem adtam egy fillért se :D
2012. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

/Előző vagyok és a 6./

A vizsgabiztos közölte, látja hogy tudok vezetni, akkor minek szívasson. Ez Pécsen volt egyébként, 2010-ben.

2012. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!