Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsó kategóriás robogóból...

Olcsó kategóriás robogóból mit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Robogóra szeretnék beruházni nem tudom mit érdemes venni és mit nem...

Valami régebbi ,olcsó robogóra gondoltam a hondától.. "Eddig jutottam az elhatározásban.

Nem versenyezni kell meg ilyesmire hanem csak a kertvárosba szaladgálni vele a boltba meg kertészetbe alkatrészért ha nem jó a kocsi és ilyesmik. Szóval valami megbízható masina kéne szűkösebb időkre. Azt se tudom melyik az önindítós tipus és melyik nem. Mert nekem olyan kéne amin önindító is van mert 50es éveit élő anyámra is gondolnom ,kell hogy megkönnyítsem a közlekedését.

Milyen típust ajánlotok és mit kell nézni egy robogón vásárláskor?

Életembe nem volt robogóm nem is foglalkoztatott ez a téma idáig. Én mindig is vagy autóztam vagy endúróztam ez a robogós korszak kimaradt az életemből.



2012. ápr. 18. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:

yamaha jog

Honda dio


Ócsó, sok alkatrész, egyszerű, önindítós.

2012. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!