Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi galantot szeretnék...

Mitsubishi galantot szeretnék vásárolni. Szerintetek jó választás?

Figyelt kérdés
Mivel 1millánál többet nem szeretnék autóra áldozni és ebbe az autóba beleszerettem. Szerintetek jó választás?

2012. ápr. 19. 18:44
 1/6 A kérdező kommentje:
erre a típusra gondoltam : [link]
2012. ápr. 19. 18:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. A kedvencem a Mitsubishi. Küldőre jól néz ki. De ha neked tetszik akkor szerintem nyugodtan vedd meg!
2012. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2000es motor és elég ritka..ez a két félelmem. Viszont megbízható, biztonságos és, ahogy mondtad jól néz ki :D
2012. ápr. 20. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk évek óta mitsunk van kezdetben az apámnak volt egy galantja 1,8td mindenhova elvitte és jól ment és jól fogyasztott még futóval is. Most nekem is és apámnak is pajerója van nagyon megbízható jószágok. Viszont ha alkatrészt kell hozzá venni akkor igencsak szét kell nyitni a tárcát. De bisztos hogy nem fogok más típust választani.
2012. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gomzoli ***** válasza:
szerintem a korabeli autók közül a legszebb, a design a mai napig megállja a helyét. És nem utolsósorban megbízható, és biztonságos kocsi.
2012. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Moha- válasza:

Ket ismerosomnek is volt Galantja sedan es kombi.

Sedan 200-es volt, semmi nem romlott el benne soha, kifogastalan es kenyelmes auto. Hatso kerekeket nem lehetett leszedni a fekcserehez, igy ment a bontoba.

Kombi pedig osszetort autopalyan. Karcolas nelkul szalltak ki belole, totalcar.

2012. ápr. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!