Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz, hogy jővőre, már...

Az igaz, hogy jővőre, már csak akkor lehet megszerezni a jogsit, ha betöltöttem már a 21. életévemet?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 11:39
 1/9 anonim válasza:
100%
Igen, én is úgy tudom, hogy tervbe van véve, de ha jól emlékszem, akkor 20 éves kor lesz a minimum
2012. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem is tudtam, de üdvözlöm az ötletet!
2012. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább újra a nyolc általánoshoz kötném.
2012. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hír minden évben előkerül. Én 17 évesen kezdtem el a jogsit ugyan-emiatt. Most 22 vagyok és még mindig nem változtattak a jogszabályokon.
2012. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez hülye szabály.Az hogy 8. általánoshoz kötött az rendben is van.De hogy 21 éves kortól ülhet volán mögé az ember az hülyeség.Nekem is meg lett 17 évesen.Minél korábban lesz meg ,annál többet vezet és annál több rutinja lesz.

Vannak akik már érettségi után egyből dolgoznak.Ők akkor hogyan járjanak dolgozni?Nem mindenütt van megfelelő tömegközlekedés.


Így is olyan idióta és megkurtított , túlbonyolított a mai jogosítvány szerzés hogy az valami borzalom.Az unokatestvéremnek 4. alkalomra lett meg a forgalmi vizsga és nagyon jó sofőr , 19 éves kora óta napi 160 km-t vezet , vezetett már Németországig is és egyéb külföldi országban is , teljesen balesetmentesen.Jelenleg 28 éves.Nem is értem miért ilyen idiótán van megoldva a jogosítvány szerzés.Aki járt az Egyesült Államokban láthatja hogy a kresz is jóval egyszerűbb , nincs túlbonyolítva,

2012. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ez a hír csak egy nagy hülyeség, de ha nem hiszed el itt akkor hívj fel valami oktatót és az megmondja a tutit!!!!!
2012. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Kezdek megnyugodni. :)
2012. ápr. 21. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolj bele mennyi pénztől esnének el hirtelen ha sokak e miatt nem csinálhatnák meg a jogsit.

Szóval: Kizárt

2012. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És igen, pont a pénz miatt jön elő minden évben a hír. Mert akinek éppen eszében sem jutna, hogy jogsi kéne, az elgondolkozik, hogy mi van ha még 21 éves kora előtt nagy szüksége lesz rá, ééés már rohan is az első autóssuliba és fizeti a százezreket. Aztán meg tényleg nincs szüksége rá évekig és több év kihagyás után ül autóba.

Ebből lesznek a jó kis balesetek....

2012. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!