Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kiállított autót érdemes...

Kiállított autót érdemes vásárolni? Kia 24. 000 km. van benne.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is vettem már 1db olyat hiba nem volt vele!Szerintem nyugodtan megveheted.Elméletileg hidegen is jobban tiporják neki, szóval kopottabb,mint egy vadi új amit Te járatsz be,feltéve, hogy szakszerűen tudod a bejáratás folyamatát...


Szerintem nem nyúlhatsz nagyot mellé. Kérj rá a vásárlás napjától teljes körű garanciát és le vagy védve részben.


Azok a hibák amik az elején jelentkeznek már kijöttek és javították is, tehát azzal már nem lesz dolgod.


Én egy BMW-t vettem így 230.000km-t mentem vele a vásárlás után, 9000km volt benn amikor megvettem!Dudát kellett rajta cserélni, semmi mást:)

2012. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Pofátlanul alkudj, mert ezekből az autókból sokat engednek, illetve ha az áron már nem akarnak engedni, akkor kérj hozzá valami kiegészítőt amit szeretsz és mond, hogy rendben van, ha ezt még megkapom hozzá akkor megveszem!


Sok sikert hozzá!Milyen autó amúgy?típusra gondolom..


Üdv, NICO

2012. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
KIA CEED
2012. ápr. 21. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jó!Fogadd meg az alkudozással kapcsolatos tanácsiam és jól fogsz járni!


Sok sikert hozzá!

2012. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, bár nem tudom mennyire tudunk majd alkudozni, mert van egy 10 éves citroenünk amit be szeretnénk számítani.
2012. ápr. 21. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:

"ezekből az autókból sokat engednek"


Miért engednének sokat egy 24e km-t futott valószínűleg újszerű állapotú autóból? Én pont az ilyenekből nem engedek, mert jó az autó és ezt a vevő is látja. Ha valami szart árulok, akkor már máshogy állok hozzá.

2012. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!