Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 1.9 tdi-t 300 ezer...

Audi a4 1.9 tdi-t 300 ezer fölötti km-rel érdemes venni?

Figyelt kérdés

mert kivéte nélkül rá merném az árát tenni, hogy majd mindegyikbe legalább ennyi van.

ezek a dízel motorok, még ennyi km után is jók?! lehet velük élvezetesen autózni?!

jo rengeteg függ mit fog ki az ember, de tekintsünk el attól, hogy taxit fogok ki meg iylen szélsőséges eseteket...


2012. ápr. 15. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Simán elmennek fél millát gond nélkül ha időben megkaták a vizet-olajat etc.

Méress egy kompressziót az legyen a mérvadó.

Szerintem.

:)

2012. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kompressziót és nyomásesést is.A többit előttem már leírták, ha volt gazdája, akkor gond nélkül megy fél millát.
2012. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha rendben van megéri, ahogy előttem is írták. Ezeknek a motoroknak szinte mindegy a km, amire nagyon figyelj oda, az a vezérműszett, időnként hajlamos sajnos idő előtt szakadni.


A futóműre talán a szokásosnál gyakrabban kell költeni egy A4 esetében, de az sem vészes, jól fogsz járni vele.

2012. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ne igen tényleg, a futómű...miért kell gyakrabban költeni audi futóműfelújításra?! sokat olvastam neten is...

pl egy astra esetében 20 éves gép, minden a gyári benne futóművet tekintve, majd 300 ezer km van abba is...

2012. ápr. 16. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, a futómű grizes benne,nem mcpherson felfüggesztés van benne elöl,hanem egy VAG találmány 4 lengökaros egyedi találmány. Ha kopog valami benne,akkor minden lengökar csere (ami egyébként nem örült nagy pénz,kb 60e az összes alkatrész és olyan 20e körül a munkadij) . Egy ilyen futómű általában 100e km körül fut el sajna .

A motor meg attól függ milyen .Ha inditáskor kékes füstje van,vagy melegen nehezebben indul akkor már eléggé kopott -ezt jó lenne ha valaki olyan nézné meg,aki már kellö számú dizelmotort látott.

2012. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 0401 ***** válasza:

600-700 EZER KILOMÉTERT IS ELMENNEK SIMÁN

VAN EGY ISMERŐSÖM JELENLEG 723 EZER VAN AZ A4 BE ,

ÉS MÉG MINDIG JÓ NEKI !!!! ( AUTOMATA )

1,9 TDI NAGYON JÓ MOTOR !!!

2013. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!