Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennéd inkább egy...

Melyiket vennéd inkább egy 8éves dacia logánt vagy inkább egy 12 éves suzuki swiftet hosszú távra?

Figyelt kérdés
inkább márkásabb de öregebbet vagy fiatalabb "nem márkásst"
2012. ápr. 21. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A Dacia is márkás, hiszen az Renault. Mindkettő kiforott technika, ezért én a kor miatt inkább a Logant venném.
2012. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Swift ekkorra már egy teljesen kiforrott konstrukció volt. 1989 óta gyártották őket. A Logant viszont pont 8 éve kezdték el gyártani a románok. Méretre nagyjából egyformák ha a swiftből a sedan-t nézzük. Én inkább egy Swift sedan-t vennék a helyedben. 2000 körül már elég sokban volt légzsák, klíma és a karosszériája is merevebb volt mint a 96 előttieknek.
2012. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Swiftet vennék, akár 20 évest is.
2012. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik autó sem "márkás" és ezek közül mindenképp Logan. Nagyobb, kényelmesebb és sokkal-sokkal erősebb a Swift-nél. A Swift egy papírautó, a Daciaban sokkal több anyag van.
2012. ápr. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Román kocsit? Soha!
2012. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a Dacia nem Román hanem Francia, semmi köze a régi Daciákhoz.
2012. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom ,hogy egy butított renault ,de nem támogatnám a román ipart, mondjuk a franciát se.
2012. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na már most, a suzuki sedan méretben közelében nincs a logannak, én már csak tudom mert loganunk van és suzin tanultam vezetni. Ettől függetlenül is a loganra szavazok(elfogultság nélkül), tényleg biztonságosabbnak tekinthető a suzukinál. A swift is nagyon jó autó, így érthető a hezitálás. Ezt jól körülmagyaráztam, De LOGAN!
2012. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!