Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi lenne a javitási...

Mennyi lenne a javitási költsége a képeken látható kocsinak? VW PAssat 2. 0TFSI

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 23. 03:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A kb. 1.4 milliós vételár mellé a légzsák,lökhárító,lámpa,sárvédő,fényezés,munkadíj itthoni ára kb 400 000 volna. EU-s tükrök,lámpák kb. 200 000.

Számold hozzá a hazaszállítást,vámot,áfát,regdíjat , forgalomba helyezést ami újabb,kb 800 000 kiadás.

Nagyjából tehát 2.8 millióból lenne a neveden visszajavítva.

Ennyiért tucatnyi hasonlót találsz a hahun ami nem amerikás kivitel (halomnyi elemében más.nem csak a mérföldes órájában).

A tengeren túli autók ára amúgy is akár 20%-kal is olcsóbb az EU-ba gyártottakénál.

Ez nem üzlet pláne nem alkalmi semmiképp.

Még ebben is nagyobb fantázia van:

[link]

Szerintem.

2012. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jah, az kimaradt a szórásból, hogy én itt élek Amerikában:D


ergo, baromira megéri!Köszi, én is így gondoltam, hogy kb ezeket kell javítanom rajta.

2012. ápr. 23. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
öcsi, ez mit változtat te szerinted? Miért érné meg?
2012. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Öcsi?Nem homokozótársad vagyok!

Azért éri meg, mert egy ilyen állapotú kocsi itt is $10.000+-ba kerül. ergo, ha az $5700-os autóra rá is költök $2000-t amit kétlek ezért a pár alkatrészért, akkor is csak $7700-ban van az autóm.

2012. ápr. 23. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!