Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap lesz motoros forgalmi...

Holnap lesz motoros forgalmi vizsgám. Mire kell oda figyelni? Ha lehet konkrét válaszokat kérnék nem olyat mint pl, hogy: az oktató utasításira.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg minden szabályra amit vetettek, akkor a sebesség határt nagyon tartsd be az egyéb utasításokra nagyon figyelj oda pl a jelző táblákra fontos hogy a stop táblánál 0 ra állítsd meg a motort akkor indexelj időben mert a vizsgabiztosok ebbe is nagyon belekötnek, meg a körültekintést is úgy csináld hogy azért azt látni is lehessen hogy körül nézel.
2012. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

És mik számítanak kis hiba pontnak?

Amiért még nem buktatnak meg.

2012. ápr. 18. 20:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy egy külső szemlélő dönti el alkalmas vagy-e motorkerékpározni..


Szóval figyelmesen közlekedj, indexelj jó korán, kanyarodás után nyomd ki az indexet, a zebráknál figyelj a gyalogosokra, körültekintésnél láthatóan forogjon a sisakod is (mert az nem látszik a fejmozdítás nélkül belepislantasz a tükörbe), ne gyorsíts agresszívan.


Gondolom párban fog menni a vizsga. Ha előre kerülsz, akkor neked kell figyelni az irányokra, te vezeted a konvojt: lehetőleg figyelj rá, hogy ne szakadjanak le nagyon, ha mégis akkor várd meg őket. Én átmentem a zöld végén, a másik motoros és a kocsi ott állt a pirosnál, én meg várhattam rájuk...

Ha hátra kerülsz, akkor arra figyelj, hogy neked nem utánozni kell az elsőt, hanem szabályosan közlekedni. Úgyhogy ha ő elfelejt indexelni, attól neked még kell.


Valami konkrét kérdés?

2012. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Már látom..


Nem tudom mi számít kis hibának, az biztos hogy bukott már meg a vizsga legvégén tanuló, mert az egész vizsga alatt ki volt csatolva a sisakja.


Kis hibákból is összejönnek ám a hibapontok, inkább arra törekedj hogy ne legyen hibád.

2012. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan még vizsgán nem voltam, de pár példa amit az oktatóm mondott:


Egyirányú utcában nagyon figyelj, hogy lehúzódj jobbra / balra ha kanyarodsz, mert középről kanyarodás bukó.

Főútról ugyan ez, behúzódás középre - szélre kanyarodásnál. Amúgy meg a sáv közepén caplass 48-al.


Sárgán még véletlen se menj át

Gyalogosra baromira figyelni, inkább állj meg úgy, hogy még 2 lépésre van a zebrától, ne ezen múljon

STOP tábla (ahol a "rutinos" vezetők kb. sosem fékeznek állóra)!!!!

2012. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a sok jó tanácsot. Remélem sikerül holnap a vizsga. =)
2012. ápr. 18. 21:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

milyen kategóriából vizsgázol?

én m kategóriából és énis ma vizsgázok

2012. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én is M kategóriából.
2012. ápr. 19. 18:31
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Eredmény?
2012. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7/9-es vagyok én átmentem!
2012. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!