Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsival kapcsolatos kérdéseim...

Jogsival kapcsolatos kérdéseim lennének meg még egy:$?!

Figyelt kérdés

Nos a jogsit hány éves kortól lehet elkezdeni?

Közútra mikor lehet menni,ha már megvan?

a kocsis kérdés pedig az hogy azt hallottam hogy lehet rendelni kocsit, úgy hogy én kiválasztom a szinét meg a fontosabb küllemi adottságait , és ezt az adatok szerint elkészítik. tényleg van ilyen? ha igen, mégis hol?Pesten?

köszönöm!:)


2012. ápr. 26. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:

16,5 évesen kezdheted.

Egyedül akkor vezethetsz ha kezedben a jogsid.


A kocsi rendelést nem értem....

2012. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, általában ha új autót veszel, az így működik minden szalonban. Ma már nem tartanak "raktáron" autókat, hanem elküldik a megrendelésedet, és ha éppen van olyan készen, amit szeretnél, akkor1-2 hónap, mire ideér. Ha nincs, akkor viszont le kell gyártani, az több hónap. De olyan nagyon nagy variációk nincsenek ám. Pár szín, talán felniket választhatsz (minél jobbat szeretnél, az annál drágább), esetleg üléshuzat színét. Ennyi. Magasabb árkategóriánál más a helyzet. Pl ha veszel egy Mitsubishi Lancer EVO X-et, akkor ahhoz választhatsz carbonszálas kiegészítőket, meg egy csomó légterelő és levegőelvezető karosszériaelemet. Bár ezek szerintem csak ilyen lehúzós bizbaszok. Tudom, marha jól hangzik, hogy ez a cucc X leszorítóerőt generál 180 km/h felett, de valljuk be, elég ritka, hogy annyival közlekedünk:D
2012. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)


a kocsi rendeléses az h valahova leadom hogy milyen típusú, szinű autót szeretnék (mert ritka amit szeretnék)leadom az adatokat és készítenek egyet? Van ilyen?:DD

2012. ápr. 26. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Pénzért bármi van...
2012. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Természetesen, ez teljes mértékben elképzelhető. Pl az arab olajsejkeknek a Maybach gyárt teljesen egyedi autókat. Azt is megmondhatják, hogy hány öltéssel varrják össze a kormányhuzatot. Olyan autója pedig másnak nem lesz. De azt remélem sejted, hogy ez nagyon drága:)

Mi az a ritka autó, amit szeretnél rendelni? (Bár kötve hiszem, hogy 15 évesen ennyi pénzed van)

Mert akkor egy olyan szalonba kellene bemenni, ami az adott márkát forgalmazza, vagy konkrétan egy márkakereskedőhöz. Merci autószalonban nem fognak neked Ford-ot rendelni. Aztán ott már meg tudsz beszélni mindent az értékesítővel. Minél magasabb kategóriás az autó, annál többet variálhatsz. De azoknak persze annál magasabb is az ára.

2012. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tehát csak úgy adatokat nem adhatsz le, hogy én egy halvány krémpiros színű autót szeretnék, két szellemszürke, 10 cm vastag csíkkal a közepén a hűtőrácstól kezdve. Katalógusból válogathatsz, adott színekből, nem NFS Underground-szerűen:)
2012. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


ilyet szeretnék vw polo nem ritka csak a szine.

2012. ápr. 26. 18:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor irány egy VW-márkakereskedés. Ha nincs a katalógusban ilyen szín, akkor meg kell kérdezni az értékesítőt, hogy kikevernek-e neked ilyet. Ha nem, akkor megveszel egy fehér színűt, és irány a festőműhely. De az nem olcsó szintén. Meg én a helyedben még a megvétel előtt érdeklődnék a fényezőnél, hogy milyen típusú és színű festéket a legkönnyebb lecsiszolni, olyannal rendelném az autót. Ja, és a forgalmiba utólag be kell jegyeztetni a megváltozott színt, ami szintén illetékköteles (fizetni kell érte)
2012. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:))))
2012. ápr. 27. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!