Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérdésem a következő: van egy...

Homo ludensz kérdése:

Kérdésem a következő: van egy a tető alatt tárolt 50cmm es 5 sebességes hercules sachs motorom. Érdemes lenne meghirdetni valakit érdekelne?

Figyelt kérdés
Teszek fel igény esetén fotót hogy látni lehessen milyen állapotban van.
2012. ápr. 27. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
MIért ne lenne érdemes ? Hátha valaki pont ilyet keres - a feladás ingyenes
2012. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes felrakni. Hol laksz? Képet mutatnál?
2012. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ENgem is érdekelne.
2012. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igyekszem feltenni a most készített fotót hogy reális képet kapjatok a motor állapotáról,de csak olyannak érdemes foglalkozni vele aki egy Nürnbergben gyártott 1967 es évjáratú jobb napokat látott motort szeretne.
2012. ápr. 27. 17:32
 5/6 anonim válasza:
Én a helyedben megcsinálnám mert imádom ezeket a motorokat. De ha téged annyira nem érdekelnek a motorok akkor inkább add el, szerintem 30000 ft ot kérhetsz érte. Az viszont érdekelne pontosan milyen típus mert nekem is egy ilyen 50 cc sachs motorom van ami 2 sebességes. Ha tennél fel képeket leirom én mit tennék vele
2012. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 sebességes?? 5 sebességes és normális lábváltos! mikor jártam vele és úgy hozta a szükség a 80-nat is kicsengette.
2012. júl. 4. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!