Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 tirisztoros enduro...

Simson s51 tirisztoros enduro jó választás lenne? Mert már a tököm tele van a megszakízóssan mindig elromlik rajta valami

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 07:26
 1/4 anonim válasza:
Nekem egy 1988-as tirisztoros simom van. Gyujtása tökéletes. Hidegen melegen egy rúgásra indul. Ja és nagyon jól megy. Remélem tudtam segíteni.
2012. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sógorén is az volt,amíg 1 haver le nem cserélte megszakítósra mert a tirisztoros őszerinte szar.A sógi szopik azóta mint a torkos borz, a haver meg a méh telepen kukázott gyertyával is vígan motorozik mert ugye felrakta a gyújtást a sajátjára.
2012. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legjobb választás, én barátnőmmel Lengyelországban nyaraltam a gyári tiris enduroval, 2000 km hiba nélkül.
2012. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát kösz mindenkinek sokat segítettetek :)
2012. máj. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!