Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H vagy Dacia Logan...

Opel Astra H vagy Dacia Logan dieselben?

Figyelt kérdés
Logan> 1.5DCI Astra> 1.7 vagy 1.9
2012. máj. 3. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Csakis Astra. A "dácsia" ha jól tudom a renaultnak a "mellékterméke". Meg alapból az Astrának van stílusa és ki is néz valahogy.
2012. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Astrát, feltétlenül 1.7 Isuzut.
2012. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez nem szabadna hogy kérdés legyen, egyértelmű, hogy akármit összevetsz egy daciával akkor az csakis vesztesként kerülhet ki belőle...
2012. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Astra G benzinesben.
2012. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom,hogy a Logan kevesebbet fogyaszt,miért éppen azt astrát választja mindenki?
2012. máj. 4. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Astra legalább másfélszer annyiba kerül. Össze sem hasonlítható a 2 autó. Renault Meganet lehetne Astrához hasonlítani, de ott is mindenki az Astrát fogja ajánlani, mert az német. A hátam közepére se kéne, tuti a Meganet választanám.
2012. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De a dacia-t a Renault gyártotta s nem a koszos románok...
2012. máj. 31. 16:39
 8/8 anonim válasza:
De azert ne koszos romanozal mert eleg jok a Dacia Loganok de azert en is inkabb szivesebben valasztanam az Opel Astrat
2012. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!