Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 'A korlátozott' kategóriában...

'A korlátozott' kategóriában 125 2t, vagy 250 4t a jobb választás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A következő kérdésben kérném a segítségeteket: Most csinálom az 'A korl' jogsimat és a hozzá tartozó motorvásárlás előtt állok. Már van is pár kiszemelt, csak nem tudom, hogy melyik lenne a megfelelő. A motor mindennapi használatra és hobbira is használva lenne egyaránt. Szóval, 3 motor tetszett meg az utóbbi időben: Cagiva Mito evo 125, Aprilia Rs 125 és a Hyosung GT250R. Szerintetek melyik lenne a legjobb választás?

2012. máj. 3. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi időre tervezel. Ha hosszabb távra 30-40 ezer km-t is beleakarsz rakni akkor én a Hyo-t ajánlanám. Ennyi idő alatt tuti nem kell komolyabban hozzányúlni ellentétben a 2db kétüteművel. Azok ennyi idő alatt minimum egy dugattyút megesznek :)És a GT lehet kevesebbel is beérné mint ők. Én a GT-t venném, ha volna rá pénzem :D
2012. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, a kétüteműt azok veszik , akik tényleg szeretik, mint pl. én.Van egy karaktere, amit vagy szeretsz, vagy nem.Ha kérdés, hogy melyiket válaszd, akkor én is a Hyosungot ajánlanám.
2012. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 250-es 4T.


Ugyan annyi vagy több lóerő, mégis nyomatékosabb és kevesebbet fogyaszt.


Egy RS 125 pl.: 29 LE és 155 a vége, ráadásul pici, mint egy f@szköszrű.

Nekem a Kawasaki zzr 250 40 LE és 190 a vége és méretileg is sokkal normálisabb, továbbá 4L-el simán elmegy normálisan hajtva. Az RS tuti nem megy el 4L-el + olaj.

2012. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyik haverom vett Hyosungot, és legnagyobb meglepetésemre annyira meg volt vele elégedve, hogy vett egyet az asszonynak is. :D

Meg olvastam egy cikket a Hyosung nevezéséről a kunmadarasi 24H tartósságira. Elindult a széria gép a spec. felkészített veteránok között, nem szerepelt rosszul.

2012. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 3/


Közbe sajnos rájöttem, hogy egy ZZR nem fér bele az Ak jogsiba :(


De egy új ninja 250 belefér (bár az nekem nem jött be mert fizikailag kisebb és 183 centisen viccesen nézek ki rajta ), de az 25 Kw.


Továbbra sem vennék soha kétütemű többet (bár kicsit ellentmondásos, most is van 2T-m), mert közlekedni alkalmatlan. Egy dologra jó: Kihúzni a belét, mert ezt kívánja a vére. A 2t-k csakis gyorsulni szeretnek, egyenletesen haladni nem nagyon, ráadásul sem az élettartam sem az üzemeltetés nem gazdaságos.

2012. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél IZST, az a fíling, jóó ruszki 350 2T :D
2012. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már IZS, akkor inkább JAWA :D
2012. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!