Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Diplomata (kék ) rendszám...

Diplomata (kék ) rendszám magán emberként. Lehetséges? Hogyan? Komolyan érdekelne!

Figyelt kérdés
Rész információ is.
2012. máj. 3. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem, csak nagykövetségeken dolgozók vagy kormányzati személyek kaphatnak, nincs kiskapu.
2012. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Valaki magyarázza már el, hogy miért nem mindegy az a nyomorult rendszám színe!!!! ;((((
2012. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 waland ***** válasza:
98%
Egyszerű. Ez alapján tudja a rendőr könnyen szűrni, hogy egyszerű halandó megy előtte, hivatásos sofőr, vagy valaki, akit felesleges megállítani, mert úgysem büntetheti meg, mivel nem az ő hatásköre.
2012. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Jaja, rendszeresen látok DT-s rendszámú autókat olyan pofátlanul parkolni, hogy kinyílik a lakáskulcs a zsebemben. Nekik szabad. Ha a kérdezőnek is valami ilyesmire kéne, akkor kívánom neki, hogy az anyukája temetésére menjen vele.
2012. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves jaja! Nem erre KÉNE! Mellesleg sajnos csak a pofátlanul parkoló kék rendszámos autó tűnik fel sok embernek,a többi normál rendszámos magyar barom sajnos nem! Mi sem vagyunk különbek! A DT-re meg valljuk be csak jó magyar szokás szerint csak irigykedünk....
2012. máj. 17. 19:16
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Ugyan már, akkor mégis mire kéne? Ne áltassuk egymást...


És feltűnik persze a szabálytalanul parkoló többi tahó is, de pl. bringasávon parkolni mostanában csak DT-set láttam.


És nem vagyok irigy a DT-s rendszámra, mert a bringámat bárhol le tudom úgy rakni, hogy ne legyen útban másoknak, meg aztán hülyén is nézne ki rajta egy böszme rendszámtábla :)

2012. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Látom még mindig NEM sikerült megértened, hogy NEM lehet diplomata rendszám magánemberként az autódon.
2012. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Sztem kifejezetten taszító a kék rendszám :D

Én már megszoktam a hagyományos fekete-fehéret :)

Ráadásul lakkfekete autóm van,matricarendszámmal engedéllyel...Az hogy ki hogy parkol az nem a DT-s vagy a H jelű rendszámtábla függvénye... :)

Deeee ezis csak az én véleményem.

2012. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
DT rendszámok diplomata és konzulátusi járművek kapnak. Ha Te nem dolgozol ilyen helyen vagy nem vagy jogosult rá nem kaphatsz.
2013. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Tudtommal léteznek olyan "miniállamok" amelynek követségei szívesen "diplomatává fogadnak" nem kevés kp reményében az összes előnyével együtt. Neten keress rá...
2014. márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!