Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alvázneonért megbüntetnek?

Roli666 kérdése:

Alvázneonért megbüntetnek?

Figyelt kérdés
minden színért büntetnek?

2012. máj. 4. 07:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem egy ide kapcsolódó kérdésem lenne, hogy ha az alvázneon tegyük fel kék színű, de belülről egy gombnyomásra kapcsolható, akkor sem legális? Mert én úgy használnám hogy mennék vele valahova rokonságba, vagy haverokhoz akkor csak érkezés előtt kapcsolnám be.
2013. jún. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 C0V4rY válasza:

Nekem volt belülről kapcsolható kék ledsorom a kocsi alján, kb 120cm hosszan. 2 alkalommal állítottak meg a rendőrök. Egyszer 5e Ft-ért büntettek, másik alkalommal pedig próbált kötözködni, de belátta, hogy nincs értelme és inkább elengedett.

Vizsgán viszont probléma volt vele. Le kellett "ragasztani" stb és csak úgy ment át.

Elől is volt fehérled sorom a lámpák alatt. Nagyjából abból az időből, amikor az AUDI-sok elkezdték gyárilag belepakolni a ledeket a kocsikba. A rendőrök folyamatosan megállítottak emiatt is, hogy engedély nélküli átalakítás, stb. de egyetlen egyszer nem büntettek miatta, csak szóltak.


Valójában az egész ledes megoldás csak kötélidegzetűeknek jó, ugyanis sosem tudhatod, hogy ki mikor fog megállítani miatta és mennyire fog kötöszködni veled. Nappal egyáltalán nem láthatóak ezek, este viszont eléggé feltünő tud lenni :-)


A kocsim, amin rajta volt egy 2002-es Renault Laguna volt, iszonyat sokszor lehetett látni a Budapesten. Aki látta, megítélheti, hogy mennyire szép tud lenni egy ilyen és mennyire nem. Mélygarázsba lemenni vele és beállni egy BMW-s mellé úgy, hogy közben látszik rajta az irigység és a düh, na az bármekkora büntetést megérdemelt :-)


A kocsi már nincs meg, az új tulaj talán élvezi ezt a featuret, vagy leszedette, nem tudom. De az új kocsimon erősen gondolkodok egy hasonlón :-)

2015. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!