Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malossi 80 hengerszettről mik...

Sickrat kérdése:

Malossi 80 hengerszettről mik a vélemények, tapasztalatok? Kinéztem egy használt motort amiben ilyen van, főleg tartósság érdekelne, nem akarok évente több tízezer forintot rákölteni a karbantartásra.

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem sokat kell MÉG rákölteni,csak nagyobb dellortó karbi,erősített főtengely,erősebb csapágyak,erősebb variátor görgő és szíja,erősebb kuplungrugók más nem nagyon. Ez plussz egy kiló.

Ja és + 5-7 L benzin fogyasztás növekedés,az ajándék tolószékkel ami a 100 km feletti robogós taknyolásnál hozzá jár grátis,plussz bőr plasztikása a János kórházban,ahol ingyen kapsz a combodra bőrt..(a hátadró)


Drága fiam !

Azt a motort 50ccm-re tervezték és arra való hogy max 50-60-al elmenj A-ból-B-be gazdaságosan.

Lehet lehülyézni,lepontozni,de utólag(ne adj isten') már késő a bánat ne felejtsd ezt el !

2012. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hmm, egy alap robogó 8000-9000 feletti fordulatra képes. Ebben a fordulattartományban nincs az az anyag ami kibírja hosszútávon. Ha csak arra kell hogy eljuss a-ból b-be, városba rohangálni, akkor én inkább egy 4 üteműt vennék.
2012. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem akarom agyongyilkolni a motort, pont azért néztem 80 köbcentist, hogy alacsonyabb fordulaton is legyen ereje, és ne kelljen 10000es fordulaton pörgetni ha városon kívül 70nel akarok menni. többi alkatrész valószínűleg ki van már cserélve rajta, bár tulajjal még nem beszéltem
2012. máj. 5. 18:11
 4/8 A kérdező kommentje:
ja amúgy nem robogó hanem supermoto
2012. máj. 5. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:
ohh váltós, az más tészta, akkor ilyen kisebb távokat (napi 10-20 km) szerintem bevállalhatsz vele
2012. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel sem a lökethossz sem a váltó áttételezése nemnagyon változott ugyanakkora fordulaton ez a 80-as is ugyanannyiva fog menni mint az 50-es valoszinüleg...
2012. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lánckerékcserével meg lehet oldani, de szerintem már az is ki van cserélve rajta
2012. máj. 6. 14:42
 8/8 anonim válasza:
nekem egy malaguti f10-em van full gyári motorikusan és olyan átlag 70-es tempóval 70 km-t megyek nagyjából negyed tank benzinnel
2016. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!