Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2-év mulva szerintetek drágába...

2-év mulva szerintetek drágábak vagy olcsobbak lesznek a használt autok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első! melyik jóst kell felhívni? :D

kérdező! szerintem drágábbak lesznek, ha a gazdaságban nem lesz semmilyen változás, csak egy példát mondok, 1 éve vettem egy grand vitarát, kezdetben 40 000ft-al törlesztettem, ma járok 75 000ft-nál, nos, ha elakarom adni majd az autót, nem fogok érte elfogadni majd 2milliót, ha kifizettem rá 8milliót, legalább egy 4millát ráraknék. Most ezeket a milliókat csak tájékoztató jelleggel írtam hasra ütve, de rengeteg embernek kétszereződött meg az autójának részlete, nem hiszem, hogy ezek után olcsóbban lennének az autók.

2012. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megy az áruk lefelé.az egy dolog, hogy egyes személyeknek nő a törlesztőrészlet és több a hitel mint az autó értéke és ezt nem akarja bebukni teljesen. jó példa erre a tuning pl tuningolsz egy ladát beleölsz kétmillát senki nem ad ki érte még egyet sem mert csak egy lada. Drága a fenntartás üzemanyag sok az eladó autó később még több lesz ha bejön néhány fincsi különadó :(
2012. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy 15 éves X márkájú kisautó ma ér olyan 400.000 forintot. 2 év múlva kevesebbet fog érni, mondjuk 300-at, ez a természet rendje. Hogy aztán ez az érték a mai szemmel nagyobb forintösszegben lesz-e kifejezhető vagy kissebben az a forint értékén múlik.
2012. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
általánosságban olcsóbbak lesznek bármiylen lesz a gazdasági helyzet. de amilyen használt autók érdekelnek, mentsd le a képernyőt vagy nyomtass ki párat. és nézd meg 2 év múlva. most egy 10 éves autót kapsz 900 000ft ért (ez csak egy általános példa típus említés nélkül) 12 évesen 100% h nem lesz eladható 900 000ft ért
2012. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
természetesen nem ugy értettem hanem ha pl ma 700-ezer egy 10-éves 2002-es astra g akkor 2 év mulva egy 2004-es 10éves astra g 700 ezer körül lesz?
2012. máj. 7. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:

ez viszont autótól függ túl nyomó részben! Van olyan autó ami tartja az árát, van olyan ami nem nagyon...

azt tartsd szem előtt, hogy ha az autóból ami érdekel kijön új modell 2 éven belül vagy mostanában jött ki, akkor 2 év múlva a 2004 eset olcsóbban megkaphatod mint ma a 2002 eset. mert az új modell megjelenésével a régebbieknek csökkenek az árai

2012. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen mentek a pacsik
2012. máj. 9. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!