Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket érdemesebb megvenni?

Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

yamaha bws, vagy yamaha aerox.

Most venném meg az első robogóm (kb 100E-ért) és nem tudom, hogy melyik lenne jobb. Fő szempontok, hogy ne egyen sokat, és megbízható, ritka szervizelésű legyen! :) Ezeket néztem! Valakinek tapasztalat, vélemény?



2012. máj. 7. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem elsőnek ezeket ajánlották:

- Jog

- Dio


Kicsi fogyasztás és szervízigény.

2012. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A BWS az egész egyedi gép, nem sok szaladgál belőle. Szokták úgy is hívni hogy tereprobogó, a buci kerekei miatt. Az aerox az sokkal inkább tucat robogó, olyan mint a többi. Motorikusan szerintem egyeznek, és mind 2-höz van alkatrész. Itt találsz a BWS-hez alkatrészt is és még teszt videó is van róla, ha rámész arra hogy "Nézd meg az alkatrészt videón... ": [link]
2012. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én yamaha neos-t ajánlom, mert nekem is ilyen van és 3 éve nem kellett az üzemanyagon kívül semmirese költenem ! :-)
2012. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tetszik, de sajna drága :( Én max 150-et tudnék adni!
2012. máj. 8. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
nézdmeg a neos-t a képesmotor.hu-n ott biztosan találsz!
2012. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Személyesen nézdd meg és próbáld ki. Szerintem az aeroxon szűk a lábtartónál a hely ill. ha forgatod a kormányt akkor eléri a térdet. (legalábbis nekem)


A BWS és az aeroxon kívül nézd meg a neos-t. (neo's) SZerintem az is jó 50 ccm-es. :)

2013. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!